TEİAŞ 111 Kamu İşçisi Alımı Başvuruları Başladı

TEİAŞ 111 Kamu İşçisi Alımı Başvuruları Başladı

Türkiye Elektrik İletişim A.Ş İşçi alımı başvuruları başladı. Yapılan açıklamaya göre Elektrik Teknisyeni ve Elektronik Teknisyeni olmak üzere olmak üzere toplam 111 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Türkiye Elektrik İletişim A.Ş İşçi alımı başvuruları başladı. Yapılan açıklamaya göre Elektrik Teknisyeni ve Elektronik Teknisyeni olmak üzere olmak üzere toplam 111 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Türkiye Elektrik İletişim A.Ş 111 kişi Elektrik Teknisyeni alımı için şartlar: Lise ve dengi okulların bölümlerinden mezun olması ve KPSS P94 puan türünden en az 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Hangi şehir ve kaç personele ihtiyaç bulunduğu aşağıdaki tabloda mevcuttur. 

Başvurular 16 Ocak 2017 ile 25 Ocak 2017 tarihleri arasında İşkur resmi internet sitesi veya İl Müdürlüğü 'nde yapılacaktır. Ankara iş ilanları kariyer.

Türkiye Elektrik İletişim Teknisyeni alımı için şartlar: Lise ve dengi okulların Elektrik, Elektrik Tesisatları ve pano monitörlüğü, Endüstriyel Bakım onarım, Yüksek Gelirim sistemleri, Elektronik, Haberleşme Sistemleri ve Otomasyon Sistemleri mezunu olması gerekmektedir. Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P94 puan türünden en az 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Başvurular 16 Ocak 2017 Başlamış olup 25 Ocak 2017 de son bulacaktır. Erkek adaylar için askerlik yapmış yada muaf olması gerekmektedir.

Başvuracak adaylar istenen belgeler: Ortaöğretim lise ve dengi okul bölümleri mezun fotokopisi, KPSS sonuç belgesi (onaylı sureti), Sağlık Raporu, Türkiye’nin her yerinde çalışmaya elverişli olduğunu gösterir belge (Raporla birlikte alınacaktır) ve Erkek Adaylar için Askerliğini yapmış veya muaf olduğunu gösterir belge ile başvuru yapılacaktır.

İstanbul Avrupa 17 Elektrik 1 elektronik, Bursa 1 elektrik 1 elektronik, İzmir 1 elektrik 1 elektronik, İstanbul Anadolu 14 elektrik 1 elektronik, Adapazarı 4 elektrik, Zonguldak 4 elektrik, Kocaeli 2 Elektrik, Isparta 2 elektrik, Ankara 2 elektrik, Konya 2 Elektrik, Samsun 2 elektrik, Tokat 3 Elektrik, Çorum 1 elektrik, Kayseri 4 elektrik, Kırşehir 3 elektrik, Gaziantep 2 elektrik 3 elektronik, Şanlıurfa 1 elektrik, Kahramanmaraş 2 elektrik, Elazığ 1 elektrik, Malatya 1 elektrik, Trabzon 6 elektrik, Artvin 1 elektrik, Erzurum 1 elektrik 1 elektronik, Erzincan 1 elektrik, Diyarbakır 2 elektrik, Mardin 1 elektrik, Van 2 elektrik 1 elektronik, Bitlis 2 elektrik, Ağrı 3 elektrik, Adana 2 elektrik 1 elektronik, Hatay 2 elektrik, Antalya 1 elektronik, Edirne 1 elektronik, Kırklareli 4 Elektrik ve Denizli 2 elektrik 1 elektronik olmak üzere toplam 111 kişi alınacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum