TEİAŞ 5 İlde Daimi Kadro Personel Alacak

TEİAŞ 5 İlde Daimi Kadro Personel Alacak

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü (TEİAŞ) tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre daimi kadroda 5 ilde Büro İşçisi alımı yapılacağı duyuruldu.

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü (TEİAŞ) Resmi Gazete’de yayınlandığı ilanında alınacak personellerin daimi kadroda en az lise mezunlarından olmak üzere 5 ilde Büro İşçisi olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Adaylar için başvuru zamanı

İşe alınacak elemanların çalıştırılacağı işyeri, ili, unvanı ve sayısı aşağıda belirtilmiş olup işgücü talebine başvuru yapmak isteyenlerin Türkiye İş Kurumu’nun internet sayfasında 1 Mart 2021 tarihinde yayımlanacak ilanı takip etmesi ve başvurusunu belirtilen sürede Türkiye İş Kurumu'na yapması gerekmektedir.

Adaylar için kura çekim zamanı ve yeri

Talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle, açık iş sayısının dört (4) katı ile Öncelik hakkına sahip olarak başvuranların tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle, açık iş sayısının dört (4) katı aday noter huzurunda çekilecek kura ile belirlenecektir.

Kura çekimi, yayınlanacak olan iş ilanında belirtilen gün, saat ve adreste noter huzurunda yapılacaktır.

Büro İşçisi için aranan nitelikler (4 personel Eski Hükümlü)

Lise ve dengi okul mezunu olmak, Eski hükümlü veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan olduğunu belgelendirmek, Askerlikle ilişiği olmamak (Yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak)4. İlgili Yönetmeliğin 4. maddesinde belirtilen şartları taşımak, Öncelik hakkına sahip olarak başvuran adaylar için öncelik durumunu gösterir belgeye sahip olmak şartları aranmaktadır.

Alınacak personelin görev yapacağı iller

1. Bölge Müdürlüğü - İSTANBUL, 7. Bölge Müdürlüğü - ISPARTA, 11. Bölge Müdürlüğü-KAYSERİ ve 15. Bölge Müdürlüğü - ERZURUM illeridir.

TEİAŞ Eski hükümlü başvuru kılavuzu.

Büro İşçisi için aranan nitelikler (2 personel Engelli)

Lise ve dengi okul mezunu olmak, Engelli Sağlık Kurulu Raporu ile en az %40 engeli olduğunu belgelendirmek, İlgili Yönetmeliğin 4.maddesinde belirtilen şartları taşımak ve Öncelik hakkına sahip olarak başvuran adaylar için öncelik durumunu gösterir belgeye sahip olmak şartları aranmaktadır.

Alınacak personelin görev yapacağı iller

9. Bölge Müdürlüğü – Konya ve 11. Bölge Müdürlüğü - Kayseri illeridir.

TEİAŞ Engelli başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum