TEİAŞ Alınacak Personel Maaşları ve Lojman Bilgileri

TEİAŞ Alınacak Personel Maaşları ve Lojman Bilgileri

TEİAŞ Genel Müdürlüğünde çalıştırılmak üzere 2016/2 Merkezi Atama tercihleri yapacak adaylara bir duyuru yayınlandı. Yapılan açıklamada alınacak olan personel maaşları belirtildi.

TEİAŞ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre; 399 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname’nin 3/C Maddesine Göre Sözleşmeli Olarak İstihdam Edilmek Üzere Ölçme, Seçme Ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca İlan Edilen Pozisyonları Tercih Edecek Adaylar İçin Bilgi Notu yayınlanmıştır.

TEİŞA sözleşmeli personel, 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK)’nin 3/c bendine göre istihdam edilmektedir. Sözleşme ücretleri; Sözleşmeli Personelin sözleşme ücreti, temel ücret, başarı ücreti, kıdem ücreti ve varsa yabancı dil ücretinden oluşmakta olup, bu konuda 399 sayılı KHK’nin 26, 27, 28 ve 30. madde hükümleri uygulanmaktadır. Personelinin görev ve yer değişikliği işlemleri, kurumun internet adresinden temin edilebilen Personel Yönetmeliği ve Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde yürütülmektedir.

Lojman imkânı bulunmakta olup; Lojman Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde değerlendirme yapılmaktadır. Şirketimize ait pozisyonları tercih edecek adaylar, yukarıda belirtilen hususlar dışında her türlü konuda bilgi almak üzere İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı ile irtibata geçebilirler. İrtibat Numarası (0312) 203 84 10 ile iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
7 Yorum