TEİAŞ Genel Müdürlüğü 200 İşçi Alımı İş İlanları

TEİAŞ Genel Müdürlüğü 200 İşçi Alımı İş İlanları

Türkiye Elektrik İletişim A.Ş 20 Mart 2017 de 200 İşçi alım İlanları yayınladı. Başvurular başlamış olup 29 Mart 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuracak Adaylar bu süreçte hemen başvuru yapmaları gerekmekte…

Türkiye Elektrik İletişim A.Ş Genel Müdürlüğü İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre bir çok konuda Tekniker ve Teknisyen olmak üzere istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar hangi il ve hangi alıma başvuru yapacak ise iş kur şubelerinden ve iş kur internet adresinden bulabilirler.

Türkiye Elektrik İletişim A.Ş 200 kişi Elektrik Teknisyeni alımı için şartlar: Lise ve dengi okulu Elektrik, Elektronik, Haberleşme sistemleri, Otomasyon sistemleri, Elektrik tesisatları ve pano montörlüğü, Yüksek gelirim sistemleri ve Endüstriyel bakım ve onarım mezunlarının başvuracağı ilana daha bir çok bölüm bulunmaktadır. Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P94 puan türünden 60 puanı bulunan aday olması gerekmektedir. Başvuracaklar İş Kurumu il müdürlüklerine giderek veya İş Kur İnternet adresi üzerinden başvuru yapacaklardır.

Elektrik teknikeri için şartlar: Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Elektrik enerjisi üretim iletim ve dağıtım bölümleri mezunları olması ve Kamu personeli seçme sınavı KPSS P93 puanından 60 puanı olması gerek.

Türkiye Elektrik İletişim A.Ş alınacak personellerin görevlendirileceği ünvanlar Türkiye’ nin bir çok ili mevcuttur. Alınacaklar elektrik teknisyeni ve elektrik teknikeri olarak istihdam edilecektir. Başvuracaklar için taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS P94 ve P93) sonuçları geçerlidir.

Başvuru esnasında istenen belgeler: Başvuru dilekçesi, Öğrenim durum belgesi fotokopisi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, Fotoğraf(2 adet), Özgeçmiş CV ve Sağlık raporu olması gerekmektedir.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının (3) üç katı olacak şekilde yayınlanacak listede yer alan kişilerin isim, iletişim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurumları ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşlar tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Başvurular 20 Mart 2017 itibariyle başlamış olup 29 Mart 2017 de son bulacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.