Tekirdağ Orduevi İlkokul Mezunu Personel Alımı İlanı

Tekirdağ Orduevi İlkokul Mezunu Personel Alımı İlanı

Tekirdağ Orduevi İlkokul Mezunu Personel Alımı ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak Açıklandı. Başvuru Tarihinin son günü 02 Ocak 2017 olarak Açıklandı

Tekirdağ Orduevi İlkokul Mezunu Personel Alımı ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak Açıklandı. Başvuru Tarihinin son günü 02 Ocak 2017 olarak Açıklandı.

Yalnızca Durumu Engelli Olanların Başvuruda Bulunabileceği personel Alımında 1 Kişi Bulaşıkçı (Stevard) Olarak 1 Aday personel olarak  alınacaktır. Adayların Sadece ilköğretim mezunu olması yeterlidir, KPSS Şartı Yoktur. Bulaşıkçı (Stevard) Personeli 1 kişi alımı için adayların 02 Ocak 2017 günü mesai bitimine kadar şahsen Kurum İl müdürlükleri / Hizmet Merkezlerine Şahsen veya işkur 00003522892 ilan no ile işkur internet sitesi  üzerinden Başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Kura Çekimi Noter Huzurunda 12.01.2017 Tarihinde Tekirdağ Orduevinde Saat 09:00' da Yapılacaktır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Tekirdağ iş ilanları kariyer.

Gerçeği Yansıtmayan (aykırı) belge ve beyanda bulunanların başvurusu geçersiz sayılacak olup, Başvuru ve iptaline ilişkin işleminin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.
Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum