Tekman Belediyesi Sözleşmeli Memur Alacak! Kılavuz Yayımlandı

Tekman Belediyesi Sözleşmeli Memur Alacak! Kılavuz Yayımlandı

Erzurum Tekman Belediyesine sözleşmeli statüde memur alımı için başvuru ilanı yayımlandı. Başvurulara dair tüm detayları ve şartları haberimizde bulabilirsiniz.

Erzurum ili iş ilanları kapsamında Tekman Belediyesi sözleşmeli personel alım ilanı yayımladı. Tam Zamanlı Sözleşmeli Veteriner Hekimi alımı için KPSS şartı aranmıyor. Belediye personel alımı başvuru süreci ve tüm şartlar da şu şekildedir:

Başvuru Süreci

Tekman Belediyesi memur alımı için adaylar başvurularını şahsen veya mail olarak yapabilecekleri belirtildi. Başvuru ilanı 14 Nisan 2021 tarihi itibarıyla yayımlandı. Başvurulara dair tarih ve detaylar verilmedi. Aşağıdaki başvuru kılavuzundan ilgili ilan için başvuru telefon numarasından tarihler ayrıca öğrenilebilir.

Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak

Fakültelerin 4 yıl süreli Veteriner Hekimliği Bölümü Mezunu olmuş olmak,

Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

18 yaşını tamamlamış olmak.

İlan edilen kadro için aranan başvuru şartlarını taşımak,

Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak ya da askerlik çağına gelmemiş bulunmak, Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmeti yapmış ya da ertelemiş bulunmak,

Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

Görevini devamlı yapmasına, engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel hastalığı bulunmamak,

İdarenin Vereceği görevleri yerine getirmek gerekiyor.

Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum