Teknolojide Çığır Açan Buluş

Teknolojide Çığır Açan Buluş

Amerika Birleşik Devletlerinde Walt Disney şirketinin araştırmaları ile imkansız gibi görülen telefonlarda bulutsuz olarak bağlantı nasıl kullanılıyor ise internet kablosuz bağlantı WİFİ nasıl bağlantı yapılıyor ise WİFİ ile telefona bağlanırken her hangi

Amerika Birleşik Devletlerinde Walt Disney şirketinin araştırmaları ile imkansız gibi görülen telefonlarda bulutsuz olarak bağlantı nasıl kullanılıyor ise internet kablosuz bağlantı WİFİ nasıl bağlantı yapılıyor ise WİFİ ile telefona bağlanırken her hangi bir iletim kablosuna veya şarz yuvasına gerek olmadan telefonlarınızı şarz edebileceksiniz.

Amerika Birleşik Devletlerinde yayımı yapılan ( POLOS ONE ) dergisinde yayımlanan WİFİ ile bağlanarak hiçbir iletim kablosuna gereksinimi duymadan elektrik sağlamak artık mümkün. Polos one dergisinin araştırmalarında ise denemesi yapılan QSCR adı verilen duruğumsu oyuk yankılanımı yöntemi ile özel iletken yapı ile inşa edilmiş bir odanın içerisinde manyetik dalgalarla odadaki vantilatör, gece lambası, woltajı düşük ışıklar, bilgisayar ve cep telefonu şarjzının dolumuna kadar denemesi yapılan WİFİ bağlantı sistemi ile teknolojik alanda çığır açıldı.

Teknoloji çağının yaşandığımız 21’ inci asrımızda artık hayatımızı kolaylaştıran bir çok ürünler üretilmekte, yenisi eklenen bu ürün hayatımızın bir çok alınana ileriki yıllarda giriş yapacak. Bu anlamda plos one dergisinin bilim şubesi baş araştırmalarından alanson sample çıkan sonuçlara bakacak olursak telefon şarjından tutunda, pil değişimine kadar ihtiyaç kalmayacaktır.

Kullanımı ise özel bir odanın içerisinde biçimli manyetik alan oluşturarak zemin ve duvar duyarlı metalle kaplı olması gerekmekte, elektriğin akımlarının kapasitörlerle kanalize edilerek kontrolsüz yüklemenin önüne geçilmesi için makineleri korumaya alınmasını sağlamanız gerekecek.

Bunun yanı sıra daha iyi şekilde manyetik alanı evlerde geliştirilmesi için çalışmaları ve araştırmaları sürdürmekte. Eğer evlerde, arabalarda ve iş yerlerinde manyetik alam oluşumu gerçekleştirildiği taktirde teknolojinin doyumsuzluğuna ulaşılacak. Aynı zamanda plos one dergisinin bilim şubesi baş araştırmaları arge çalışmaları ile hız kazanarak metalik manyetik taşına bilir cisim araştırmaları yapmaktayız. Bu araştırmalarımız netice verdiği taktirde tüm insanlara hizmet suna bilecek olağan sağlayacaktır.

Teknoloji severler bu anlamda araştırmalar yapa bilir ve bilim adına yardım ve destek sunarak bize ulaşabilirler. Uygulamanın hayata geçirilmesi 1,2 yılı bulabilir diyerekten dergiye açıklamalarda bulundu. Ülkemizde teknoloji alanında son yıllarda buluşları ile kendinden konuşturmaya çalışan insanımız dünya tarihinde bir çok buluşa imza atmıştır. İnsanımız yeter’ ki istesin imza atmayacağı buluş olamaz diye düşünmekteyiz.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.