Temsan Diyarbakır İşletme Müdürlüğü 2 İşçi Alımı

Temsan Diyarbakır İşletme Müdürlüğü 2 İşçi Alımı

Temsan Diyarbakır İşletme müdürlükleri tarafından 03 Ekim 2016 da 2 işçi alınacağı duyuruldu. Başvurular 12 Ekim 2016 da sona erecektir.

Temsan işletme müdürlükleri 1 kişi Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı ve 1 kişi Makine Bakım Onarım teknisyeni / Makina Bakım Onarımcısı olmak üzere 2 kişi istihtam ediliceği yayınlandı. Başvuracak adayların kişisel durumu Eski Hükümlü veya TMY ( Terörle Mücadelede Yaralanan ) olması gerekmektedir.

Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı alımı ilanı için şartlar : Okulların Orta öğretim ( lise ve dengi ) Tesisat Teknolojisi İklimlendirme ve Soğutma bölümlerinden mezun olması, Kamu Personeli seçme Sınavı KPSS P94 puanı bulunmuş olması ve Bismil, Çermik, Çınar, Çüngüş, Dicle, Diyarbakır Merkez, Ergani, Hani, Hazro, Kulp, Lice, Silvan, Eğil, Kocaköy, Sur, Yenişehir, Kayapınar ve Bağlarda ikamet etmesi tercih sebebidir. İş kur resmi internet sitesi üzerinden 00003411089 iş ilan no ile başvuru yapılacak olup, Talepte 2014 Kamu Personeli Seçme Sınavına ( KPSS ) sonuçları geçerli olup, 2014 KPSS P94 sınavına giren adayların başvuruları kabul edilecektir.

Makine Bakım Onarım teknisyeni / Makina Bakım Onarımcısı : Okulların Orta öğretim( lise ve dengi ) Makina Teknolojisi ve Makina Bakım Onarım bölümlerinden mezun olunması, Kamu Personeli seçme Sınavı KPSS P94 puanı bulunmuş olması ve Bismil, Çermik, Çınar, Çüngüş, Dicle, Diyarbakır Merkez, Ergani, Hani, Hazro, Kulp, Lice, Silvan, Eğil, Kocaköy, Sur, Yenişehir, Kayapınar ve Bağlarda ikamet etmesi tercih sebebidir. İş kur resmi internet sitesi üzerinden 00003411497 iş ilan no ile başvuru yapılacak olup, Talepte 2014 Kamu Personeli Seçme Sınavına ( KPSS ) sonuçları geçerli olup, 2014 KPSS P94 sınavına giren adayların başvuruları kabul edilecektir. Diyarbakır iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar evraklarıyla birlikte 12 Ekim 2016 tarihine kadar İş kur 00003411089 iş ilan no ile ısıtma ve tesisatçı ve İşkur 00003411497 iş ilan no ile Makina Bakım Onarım Teknisyeni olarak iş kur il müdürlüklerine şahsen veya iş kur resmi internet sitesi üzerinden yapa biliceklerdir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.