Temsan Diyarbakır İşletme müdürlükleri Memur Alımı

Temsan Diyarbakır İşletme müdürlükleri Memur Alımı

Temsan Diyarbakır İşletme müdürlükleri tarafından 03 Ağustos 2017 de 1 işçi alınacağı duyuruldu. Başvurular başlamış olup 14 Ağustos 2017 de sona erecektir. Merkezi sınav kapsamında alınacak Kamu Personel için özellikler Şöyle.

Temsan işletme müdürlükleri 1 kişi Makine Mühendis istihdam edileceği yayınlandı. Başvuracak adayların kişisel durumu Engelli veya TMY ( Terörle Mücadelede Yaralanan ) olması gerekmektedir. Başvurular başlamış olup 14 Ağustos 2017 de sona erecektir.

Makine Mühendis alımı ilanı için şartlar : Lisans Makine Mühendislik bölümü mezun olması gerek. Kamu Personeli seçme Sınavı EKPSS P94 puanı bulunmuş olması ve Bismil, Çermik, Çınar, Çüngüş, Dicle, Diyarbakır Merkez, Ergani, Hani, Hazro, Kulp, Lice, Silvan, Eğil, Kocaköy, Sur, Yenişehir, Kayapınar ve Bağlarda ikamet etmesi tercih sebebidir.

Başvuru esnasında gerekli belgeler: Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Kaydı belgesi, Sağlık Raporu ve Diploma Fotokopisi şart.

Bazı Şartlar: 18 yaşını tamamlamış olmak, Milli Eğitim Bakanlığından Onaylı Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olmak, geçerliliği olan EKPSS sınavına girmiş olmak 14 Ağustos 2017 tarihine kadar İşKur 00003943409 numarası ile internetten veya şahsen (İŞKURA) başvuru yapılabilir.

Sınav şekli: Sözlü sınav olarak yapılacak olup ortaöğretim ve üstü diploma talep edilen açık eski hükümlü kadroları için 2016 Ortaöğretim EKPSS puan sıralamasına göre İş Kur tarafından Lise diploması olan alınacaktır.

Adaylardan istenecek belgeler: Öğrenim belgesi, T.C. Kimlik numarasının yazılı olduğu Adli Sicil Arşiv Kaydı (Adli sicil kaydı bulunması halinde mahkeme kararları ile birlikte getireceklerdir.), Aslı ibraz edilmek üzere nüfus kayıt örneği veya nüfus cüzdanı fotokopisi, Açık Engelli Kadroları için 2016 Ortaöğretim KPSS sonuç belgesi, Müracaat edilen iş için istenilen belgeler veya sertifikalar, Askerlik durum belgesi, (Erkek adaylar için askerlik terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir belge.).

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.