Temsan Diyarbakır İşletme Müdürlükleri Personel Alımı

Temsan Diyarbakır İşletme Müdürlükleri Personel Alımı

Temsan Diyarbakır İşletme Müdürlükleri Personel Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısının 1 kişi olacağı açıklandı. Son Başvuru Tarihi 02 ocak 2017

Temsan Diyarbakır İşletme Müdürlükleri Personel Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısının 1 kişi olacağı açıklandı. Son Başvuru Tarihi 02 ocak 2017.

Sadece Eski hükümlü ve TMY (Terörle Mücadelede Yaralananlar) da Başvurabilirler. Başvuru yapacak adayların  KPSS 2016 yılı sonuçları geçerli olacaktır ayrıca adayların KPSS KPSSP94 şartı lise ve dengi bir okuldan Makina Teknolojisi Bölümü, Makina Bakım onarım bölümünü bitirmiş olma şartı aranmaktadır. Ortaöğretim (Lise ve Dengi) bir okuldan mezun olanlarda başvuruda bulunabilir. Yazılı veya Sözlü sınavın yeri ve zamanı ilgili kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara bildirilecektir.

Talep Daimi işgücü talebi olup yanlızca eski hükümlü ve TMY (Terörle Mücadelede Yaralananlar) Başvuruda bulunabilirler. Diyarbakır iş ilanları kariyer.

Adaylarını 02 Ocak 2017 Pazartesi günü mesai bitimine kadar şahsen veya işkur 00003520331 ilan no ile işkur internet sitesi  üzerinden Başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Gerçeği Yansıtmayan (aykırı) belge ve beyanda bulunanların başvurusu geçersiz sayılacak olup, Başvuru ve iptaline ilişkin işleminin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.