TEMSAN Memur Alımı İş İlanları

TEMSAN Memur Alımı İş İlanları

TEMSAN Diyarbakır İşletme Müdürlükleri 1 kişi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre başvurular 17 Temmuz 2017 itibariyle başlamış olup 26 Temmuz 2017 de sona erecektir. Alınacak Kişi Mülakat sınavı ile yerleştirilecektir.

TEMSAN Diyarbakır İşletme Müdürlükleri 1 kişi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre başvurular 17 Temmuz 2017 itibariyle başlamış olup 26 Temmuz 2017 de sona erecektir.

Makineleri Mühendis alımı için şartlar: İşkur ilan 00003905548 numara ile başvurmaları gerekmektedir. Adayların Yüksek okul mezun ve meslekte en az beş (3) yıl deneyim kazanmış olmaları gerekmektedir. Söz konusu bu deneyim için nihai listeye giren adaylar deneyim kazanmış oldukları işyerlerinden “Çalışma Belgesi” ve “SGK Hizmet Dökümü” istenecektir.

İstenen belgeler: Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir), Engelli raporu, (engelli raporu vermeye yetkili hastanelerden alınacaktır.) ve İş Talep formu ile başvuru yapılacaktır. Talep Daimi iş gücü talebi olup sadece Engelli olanlar başvuru yapabileceklerdir.

Taleplerde 2016 EKPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı ) sonuçları geçerli olup Taleplere EKPSS sınavına giren adayların başvuruları kabul edilecektir.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Talebe başvurmak için geçerliliği olan EKPSS sınavına girmiş olmak gerekmektedir. Talebe başvuruda bulunan kişilerin tercih edilen kadro için aranan başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.