Teröristbaşı Gülen Türklere Yine Hakaret Etti

Teröristbaşı Gülen Türklere Yine Hakaret Etti

15 Temmuz darbe girişimini hala kendisinin yapmadığını iddia eden Fethullah Gülen bunu kabul etmediği gibi Türk milletine hakaret etmeye de devam ediyor.

Türk milletinin demokrasisine sahip çıkmasına sinirlenmiş olsa gerek, yine Türk milletine karşı hakaretlerde bulundu. Fethullah Gülen, daha önce de Türk milletine ahmak demişti. Sonraki açıklamarında ise benim suçlarımın onda biri kanıtlansın Türkiye’ye dönerim demişti.

Şimdi ise demokrasine sahip çıkan Türk milletine kendisinin yaptıklarını göz ardı ederek cümleler kurdu. Terörist başı Gülen, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası vatanına sahip çıkmak, demokrasisine sahip çıkmak, Ataların bıraktığı bu kutsal topraklara sahip çıkmak için sokağa çıkan halka hükümet tarafından para verildiğini iddia etti.

Türk halkı yaklaşık 1 ay demokrasi tuttu ve bu süreç içerisinde ne hırsızlık oldu, ne gasp oldu, ne kötü bir şey oldu. Türk halkının kenetlenip birleşmesinde tek bir amaç vardı; o da Türk demokrasisini, Türkiye Cumhuriyeti’ni yaşatmak…

Açıklamalarına devam eden terörist başı Fethullah Gülen, “Birilerini protesto etmek için ceplerine 100’er dolar koymak, mitingler yapmak, birilerine sövmek için yığın yığın paralar vermek işte bunlar millete kan kusturularak yapılıyor.” dedi.

Fethullah Gülen Pensilvanya’dan 100 dolarlardan bahsederken, kendisine körü körü bağlanan örgüt mensuplarına verdiği 1 dolarları unutmuş galiba. Eğer Fethullah Gülen, suçsuzluğundan bu kadar eminse konuşmasını Amerika’dan değil, Türk yargısı önünde yapmalıdır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.