TGS Güncel Yeni İş İlanları Açıklandı! THY-Havaş Başvuru Ekranı

TGS Güncel Yeni İş İlanları Açıklandı! THY-Havaş Başvuru Ekranı

Türk Hava Yolları ve Havaş iştiraki olan Turkish Ground Service TGS bünyesinde depremzedelere yönelik yeni iş ilanları açıklandı. TGS başvuru süreci, şartlar ve başvuru ekranı bu yazımızda yer alıyor.

Turkish Ground Services TGS bünyesinde yeni iş ilanları açıklandı. Türk Hava Yolları THY ile HAVAŞ iştiraki olan TGS için “RAMP İŞÇİSİ alımı ile YOLCU HİZMETLERİ MEMURU alımı” yapılacak. Sürece dair tüm detaylar ve başvurular bu yazımızda.

Ramp işçisi alımı başvuru şartları

T.C. vatandaşı olmak, 01.01.1988 ve sonrası doğumlu, Lise ve altı mezuniyeti olmak, B sınıfı ve üzeri ehliyetlerden herhangi birine sahip olmak, Havalimanının bulunduğu il sınırlarında ikamet ediyor olmak, Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak, Ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilecek fiziki yeterliliği bulunmak, Takım Çalışmasına Yatkın, 3 Vardiyalı Çalışma Sisteminde Çalışabilecek, 3 vardiyalı düzeninde çalışabilmek gerekiyor.

Yolcu Hizmetleri memuru alımı şartları

T.C. vatandaşı olmak, 01.01.1988 ve sonrası doğumlu, En az önlisans mezunu olmak (Tercihen Havacılık Bölümlerinden), Havalimanının bulunduğu il sınırlarında ikamet ediyor olmak, Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak, İyi derecede İngilizce bilmek, Genel Yetenek ve Kişilik Envanteri testlerinden başarılı sonuç almak, Planlama ve organizasyon becerisi sergilemek, Ekip çalışmasına yatkınlık göstermek, Yüksek sorumluluk bilincine sahip olmak, Problemler karşısında çözüm üretebilmek, Etkili iletişim yeteneği sergilemek, Olumlu tutum ve yüksek motivasyon sahibi olmak, 3 vardiyalı düzeninde çalışabilmek gerekiyor.

TGS “THY-HAVAŞ” personel alımı başvuru süreci

2935 sayılı Olağanüstü Hal Kanunu'na göre depremden etkilenen iller olarak kabul edilen Kahramanmaraş, Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kilis, Malatya, Osmaniye, Şanlıurfa ve Elâzığ illerinde kendisi ve/veya 1. dereceden yakını (anne, baba, kardeş eş ya da çocuk) “afetzede” olarak değerlendirilen adayları sürece başvuru yapabilir. Başvurular 11 Nisan 2023 tarihine kadar aşağıdaki ekran üzerinden yapılabilecek.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.