THY 250 Memur Alımı Başvuruları Başladı

THY 250 Memur Alımı Başvuruları Başladı

13 Nisan 2017 Tarihinde Türk Hava Yolları 6000 TL Maaşla 250 Memur Personel Alımı Sınavları Yayınlandı. Başvurular Çevrimiçi Devam Ediyor. Türk Hava Yolları Personel Alımlarına Hemen Başvuru Yapmak İçin Aranan Şartları Taşımak Gerekli.

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi 250 memur alınacağını sosyal medyadan duyurmasının ardından THY kariyer sayfasından ilanlar yayınlandı.

Türk Hava Yollarına alınaca olan personeller için farklı şartlarda 2 ayrı ilan yayınlandı. Sizler için iki ilanı bu haberimizde sunmakla beraber haberin en altında yer alan kılavuzları inceleyerek, kılavuzda belirtilen adrese hemen başvuru yapabilirsiniz.

THY İİBF memur alımı için: T.C. vatandaşı olmak, 01.01.1988 ve sonrası doğumlu olmak. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisadi, İdari ve Beşeri Bilimler Fakültesi, İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi İktisat Fakültesi, İletişim Fakültesi, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, İşletme Fakültesi, İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi, Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, Siyasal Bilimler Fakültesi, Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi, Ticari Bilimler Fakültesi, Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi, Uygulamalı Bilimler Fakültesi, Yönetim Bilimleri Fakültesi mezunları ilana başvurabilecektir. İngilizce seviyesi YDS en az 60 olması gereklidir.

THY Sayısal Bilimler personel alımı için: 01.01.1988 ve sonrası doğumlu olmak. Elektrik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, Endüstriyel Tasarım Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, İşletme Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Makine ve İmalat Mühendisliği, Makine ve Malzeme Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Matematik Mekatronik Mühendisliği, Mekatronik Sistemler Mühendisliği, Uçak Mühendisliği, Uçak ve Uzay Mühendisliği, Ulaştırma Mühendisliği, Uzay Mühendisliği, Üretim Sistemleri Mühendisliği mezunu olmak. İngilizce seviyesi YDS en az 60 olması gereklidir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum