THY Dev Personel Alımı Başvurusu Başladı 2016

THY Dev Personel Alımı Başvurusu Başladı 2016

12 Mart 2016 Tarihinde Türk Hava Yolları Tarafından Dev Personel Alımı İçin 5 Farklı İlan Yayınladı. Başvurular İnternet Ortamında Yapılacak Detaylara Kamu Personeli Alımı Sitemizden Ulaşabilirsiniz.

Kamu Personeli Alımı haber sitesi olarak sizlere bütün memur alımı, sözleşmeli personel alımı, işçi alımı, askeri ilanlar, sydv ilanlarının yanı sıra özel iş ilanlarını da sizlere sunuyoruz. Türk Hava Yolları personel alımı için 5 farklı ilan yayınladı. İlanlara yeteri kadar başvuru alındıktan sonra ilanlar yayından kaldırılacaktır. Türk Hava Yolları tarafından yayınlanan tüm personel alım ilanlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

THY Yetiştirilmek Üzere 2 nci Pilot Aday Adayları alımı için: En az 4 yıllık lisans mezunu olmak, 01 Ocak 1986 tarihinden sonra doğmuş olmak. Erkek adaylar için boy 165 cm’den kısa, Bayan adaylar için boy 160 cm’den kısa, tüm adaylar için 190 cm’den uzun olmamak ve beden-kitle endeksine uygun olmak. İngilizce dil sınavlarının birinden istenen minimum puanı belgelemek TOEFL (IBT) en az 75 puan almış olmak.

THY Simülatör Teknisyeni alımı için: T.C. vatandaşı olmak. 1 Ocak 1978 tarihi ve sonrasında doğmuş olmak. Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak, Erkek adaylar için; askerliğini yapmış veya askerlikten muaf olmak. B sınıfı ehliyet sahibi olmak. İyi derecede İngilizce bilmek (THY A.O. tarafından yapılacak olan İngilizce sınav ve/veya mülakatında başarılı olabilecek). Son iki yıl içinde alınan dil belgesine (YDS, IELTS - Akademik, TOEFL – IBT) sahip olmak tercih sebebidir. Üniversitelerin önlisans düzeyinde Elektronik Teknolojisi Elektronik ve Haberleşme Teknolojisi Mekatronik mezun olmak. Teknik Lise veya Endüstri Meslek liselerinin Elektronik, Endüstriyel Kontrol, Mekatronik bölümlerinden mezun olmak tercih sebebidir.

Simülatör Mühendisi alımı için: 1 Ocak 1978 tarihi ve sonrasında doğmuş olmak. B sınıfı ehliyet sahibi olmak İyi derecede İngilizce bilmek. Üniversitelerin lisans düzeyinde Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği mezun olmak. Teknik Lise veya Endüstri Meslek liselerinin Elektronik, Endüstriyel Kontrol, Mekatronik bölümlerinden mezun olmak tercih sebebidir.

Bilgi Teknolojileri personel alımı için: T.C. vatandaşı olmak. Erkek adaylar için; askerliğini yapmış, askerlikten muaf veya askerliği 2 yıl tecilli olmak. 1 Ocak 1981 tarihinden sonra doğmuş olmak. İngilizce seviyesinin en az TOEFL: 79, IELTS (Academic): 6,5, YDS: 75 puan almış olmak.

THY A.O. Bay Paramedik personel alımı için: 01.01.1980 ve sonrası doğumlu olmak. Sağlık Meslek Lisesi mezunu ve Sağlık Meslek Yüksekokullarının Paramedik bölümünden (İlk ve Acil Yardım Teknikerliği ya da Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği) mezun olmak. Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak. Ambulans kullanabilecek düzeyde en az B sınıfı ehliyete sahip olmak. Vardiyalı düzende ve İstanbul’da çalışmasına engel bulunmamak. Orta derecede İngilizce bilmek (THY A.O. tarafından yapılacak olan İngilizce sınav ve/veya mülakatında başarılı olabilecek).

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.