THY KPSS Şartsız Personel Alımı 2017

THY KPSS Şartsız Personel Alımı 2017

Türk Hava Yolları Tarafından Bay ve Bayan Ortaöğretim (lise), Önlisans ve Lisans Mezunu Personel Alımı İçin İlanlar Yayınlandı. KPSS şartı aranmayan ilanda alınacak personellere yüksek maaş verilecektir. THY ilanına başvuru için yapmanız gereken şey ise.

Türk Hava Yolları tarafından 4 farklı ilan yayınlandı. Yayınlanan ilan metinleri haberimizin sonunda yer almakta olup başvuru yapmak isteyen adaylar ilan metninde yer alan tüm detayları öğrenerek ilan metninin içerisindeki başvuru linkinden direk başvuru yapabilecekler.

THY tarafından yayınlanan ilk alımda 50 kişi Tecrübesiz bay ve bayan kabin memuru alımı. Bu alıma 1 Ocak 1987 ile 31 Aralık 1996 tarihleri arasında doğmuş olanlar başvurabilecek. En az önlisans mezunları arasından İyi derecede İngilizce bilgisi sahibi olanlar alınacak.

THY tarafından yayınlanan bir diğer ilan ise 50 kişi Tecrübeli bay ve bayan kabin memuru alımı. Bu alıma 1 Ocak 1985 ile 31 Aralık 1994 tarihleri arasında doğmuş olanlar başvurabilecek. Bu ilanda en az önlisans mezunları arasından İyi derecede İngilizce bilgisi sahibi olanlar başvuru işlemi yapabilecek.

THY Tecrübeli II. Pilot Adayı olarak 20 kişi istihdam edilecek. 01 Ocak 1964 ile 31 Aralık 1995 tarihleri arasında doğmuş olanlar ilana başvuru yapabilecek. En az lise mezunları arasından ilanda belirtilen teknik şartları taşıyan adaylar istihdam edilecek.

THY Uçuş Veri Analiz Görevlisi alımı ile 2 kişi istihdam edilecek. Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun olanlar bu ilana başvuru yapabilecek. İlanda yaş şartı bulunmamakta olup, tecrübe şartı aranmaktadır.

THY Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı ilan metni ve başvuru için Tıklayınız.
THY Tecrübeli Kabin Memuru Alımı ilan metni ve başvuru için Tıklayınız.
THY Tecrübeli II pilot adayı alımı ilan metni ve başvuru için Tıklayınız.
THY Uçuş Veri Analiz Görevlisi Alımı ilan metni ve başvuru için Tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum