THY Öğrenci ve Mezun Personel Alımı Yapacak

THY Öğrenci ve Mezun Personel Alımı Yapacak

Türk Hava Yolları THY öğrenciler arasından ve 01.01.1978 tarihinden sonra doğmuş olan mezunlar arasından personel alımı yapacak. İlanlarda KPSS Şartı Bulunmuyor. Tüm Detaylar www.kamupersonelialimi.com ‘da.

Kamu Personeli Alımı haber sitesi olarak takipçilerimiz için günlük iş ilanlarını sunmaya devam ediyoruz. Kamuya ait memur, işçi ve sözleşmeli personel alımlarını sunarken bir diğer taraftan büyük çaplı özel iş ilanlarını da sizlere ulaştırmaya gayret ediyoruz.

THY A.O. Bilgi Teknolojileri alanında tam zamanlı personel alımı yapacak. T.C. vatandaşı olmak, Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak, Erkek adaylar için; askerliğini yapmış, askerlikten muaf veya askerliği 1 yıl tecilli olmak,  01.01.1978 tarihinden sonra doğmuş olmak. Seyahat engeli olmamak. Uluslararası projelerde görev alabilecek ve proje terminlerine uygun tempoda çalışabilecek olmak. Takım çalışmasına yatkın, kişisel motivasyonu yüksek olmak. Araştırmayı ve öğrenmeyi seven, yaratıcı bir yapıya sahip olmak. İngilizce seviyesinin 01.04.2014 tarihi itibariyle en az aşağıdaki değerlerde olduğunu belgeleyebilmek ya da THY A.O.’nun yapacağı dil sınavında başarılı olmak TOEFL (IBT): 79 IELTS (Academic): 6,5 YDS: 75. Başvurulan role göre ilgili bölümlerden lisans derecesinde mezun olmak.

THY A.O. Bilgi Teknolojileri alanında yarı zamanlı personel alımı yapacak. T.C. vatandaşı olmak, Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak. İngilizce seviyesinin 01.04.2014 tarihi itibariyle en az aşağıdaki değerlerde olduğunu belgeleyebilmek ya da THY A.O.’nun yapacağı dil sınavında başarılı olmak TOEFL (IBT): 79 IELTS (Academic): 6.5 YDS: 75. Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği bölümlerinde okuyor olmak. Lisans 3. sınıf öğrencisi olmak, Bilişim sektörüne kendini yakın hisseden ve Bilgi Sistemleri kapsamındaki faaliyetlerle ilgili olmak, Haftada minimum 2 gün tam zamanlı veya haftada minimum 20 saat çalışabilecek olarak şartlar belirlenmiştir.

THY Personel alımı için yeteri kadar başvuru aldığında ilanlar kaldırılacaktır. THY tam zamanlı ilan için Tıklayınız, yarı zamanlı personel alımı ilan için Tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum