THY Personel Alımı KPSS Şartı Yok

THY Personel Alımı KPSS Şartı Yok

2 Eylül 2016 Tarihinde Türk Hava Yolları tarafından personel alımı yapacağını duyurdu. KPSS Şartı aranmaksızın başvuru yapabilecek.

2 Eylül 2016 Tarihinde THY Türk Hava Yolları personel alımı yapacağını duyurdu. THY yeteri kadar başvuru alındıktan sonra ilanlar yayından kaldırılacaktır. Başvurular elektronik ortamda online olarak yapılacaktır.

THY başvuracak personeli alımı için: T.C. vatandaşı olmak, Adli Sicil Kaydı ve Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmamak, Askerlik ile ilişiği bulunmamak, 01.01.1980 ve sonrası doğumlu olmak, En az 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin belirtilen bölümlerinden veya bunlara denkliği Yüksek Öğretim Kurulu tarafından onaylanmış yabancı fakültelerden mezun olmak, Endüstri Mühendisliği, İşletme mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği ve Üretim Sistemleri Mühendisliği mezun olmak.

İngilizce seviyesinin 01.09.2014 tarihi itibariyle en az açıklanan değerlerde olduğunu belgeleyebilmek ya da THY A.O.’nun yapacağı dil sınavında başarılı olmak. TOEFL(IBT) : 79, IELTS (Academic) : 6,5 ve YDS : 75 puanları olması gerekmektedir.

Yukarıdaki şartları taşıyan adayların, ilana internet üzerinden başvurmaları gerekmektedir. İnternet başvurusu dışında herhangi bir şekilde başvuru kabul edilmeyecektir. İlan, yeterli sayıda başvuru alınana kadar yayında kalacaktır. İlan kriterlerini sağlayan adaylar önce yazılı sınava, başarılı olanlar mülakata davet edilecektir. Mülakat öncesinde adayların yukarıda belirtilen kriterlere uygunluğunu belgelemeleri istenecektir. Kriterlere uygun olmayan adaylar sürece devam edemeyecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.