THY Teknik Ön Lisans Mezunu Memur Alımı

THY Teknik Ön Lisans Mezunu Memur Alımı

Türk Hava Yolları Teknik Anonim Şirketi 28 Haziran 2017 tarihinde memur alım ilanı yayınladı. Başvurular 14 Temmuz 2017 tarihi saat 16.00’da son bulacak. Adayların başvurabilmesi için ön lisans mezunu olması gerekmektedir. Adaylarda aranan diğer şartlar…

Türk Hava Yolları Teknik Anonim Şirketi 28 Haziran 2017 tarihinde resmi internet sitesi üzerinden boya personeli alım ilanı yayınladı.

Başvurular Türk Hava Yolları Teknik resmi internet sitesi üzerinden 14 Temmuz 2017 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. İnternet başvurusu dışında herhangi bir başvuru kabul edilmemektedir.

İlanda belirtilen kriterleri sağlayan adaylar Türk Hava Yolları’nca mülakata davet edilecektir. Mülakat aşamasında ilanda belirtilen şartların belgelendirilmesi gerekmektedir. Gereken şartları yerine getiremeyen adaylar işe alım sürecine devam edemeyecektir.

Türk Hava Yolları Teknik Boya Personeli alımı için: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 1 Ocak 1990 tarihi ve sonrasında doğmuş olmak, adli sicil ve adli sicil arşiv kaydının temiz olması ve erkek adaylar için askerliğini yapmış, askerlikten muaf veya askerliği en az 1 yıl tecilli olmak gerekmektedir.

Adaylarda aranan mezuniyet şartı ise Oto Boya ve Karoseri (Ön Lisans), Boya Teknolojisi (Ön Lisans) olarak belirtilmiştir. Adayların takım çalışmasına yatkın, öğrenmeye ve çalışmaya hevesli, vardiyalı düzende çalışabilecek, İşbaşı Eğitim Programı kapsamında İstanbul’da ikameti ve eğitime kesintisiz devamı kabul etmek olması istenmektedir.

İstihdam edilen personelin çalışacağı il belli değildir. Türk Hava Yolları Teknik’in operasyonunun bulunduğu tüm illerde görevlendirme yapılmaktadır. Türk Hava Yolları Teknik ön lisans mezunu memur alımı ilanına başvurmak için resmi internet sitesini ziyaret ediniz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.