THY Teknik Personel Alımı Yapıyor! KPSS Şartsız Online Başvuru

THY Teknik Personel Alımı Yapıyor! KPSS Şartsız Online Başvuru

Türk Hava Yolları THY bünyesinde “Turkish Technic” güncel personel alımı başvuruları alıyor. Detaylar ve başvuru süreci bu yazımızda.

Türk Hava Yolları “THY” tarafından (Turkish Technic) bünyesinde GÜNCEL personel alımı il ilanları başvuruları alınıyor. Online THY personel alımı başvuru süreci ve tüm detaylar bu yazımızda. İşte İŞ İLANLARI KARİYER olarak hazırladığımız Turkish Technic personel alımı süreci ve tüm şartlar.

personel-alimi-thy.jpg

THY personel alımı (genel şartlar)

Adayların başvuru için T.C. vatandaşı olması, 1 Ocak 1993 tarihi ve sonrasında doğmuş olması, adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmaması, askerliğini yapmış, askerlikten muaf veya askerliği tercihen en az 1 yıl tecilli olması gerekiyor.

Uzman alımı şartları

Uçak Mühendisliği, Uzay Mühendisliği, Uçak ve Uzay Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Malzeme ve Metalurji Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, lektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği, Otomotiv Mühendisliği lisans mezuniyeti,

Depo, Lojistik ve Takımhane Personeli alımı şartları

Lojistik, Dış Ticaret, E-ticaret ve Pazarlama, Gümrük İşletme, Lojistik Yönetimi, Lojistik ve Taşımacılık, Ulaştırma ve Lojistik, Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık, Uluslararası Lojistik Yönetimi, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi, Uluslararası Ticaret ve Lojistik, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik önlisans mezuniyeti,

Turkish Technic personel alımı başvuru süreci

Başvurular 23 Mart’a kadar yapılabilir. Aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden Turkish Technic personel alımı başvuruları online olarak yapılabilir. İşte başvuru ekranları:

Uzman alımı başvuru ekranı.

Depo, Lojistik ve Takımhane Personeli alımı başvuru ekranı.

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum