THY Teknik Yeni İş İlanları Açıklandı! KPSS Şartsız Başvuru Ekranı

THY Teknik Yeni İş İlanları Açıklandı! KPSS Şartsız Başvuru Ekranı

THY teknik "Turkish Technic" bünyesinde yeni iş ilanları açıklandı. Türk Hava Yolları Teknik personel alımları başvuru süreci ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Türk Hava Yolları yeni iş ilanları açıkladı. Turkish Technic tarafından Tecrübeli Proje Yönetimi Mühendisi, Tecrübeli Kabin Emniyeti Sertifikasyon Mühendisi, Tecrübeli Yapısal Tasarım Mühendisi alımı yapılacak. İşte başvurulara dair tüm detayların yer aldığı yazımız.

THY Personel Alımı Şartları

T.C. vatandaşı olmak, 1 Ocak 1980 tarihi ve sonrasında doğmuş olmak, adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak, askerliğini yapmış veya askerlikten muaf olmak, daha önce THY A.O. veya iştiraklerindeki görevlerinden disiplinsizlik nedeniyle ayrılmış olmamak, seyahat engeli olmamak; uluslararası projelerde görev alabilecek ve proje terminlerine uygun tempoda çalışabilecek olmak, iyi derecede İngilizce bilmek şartları var.

Turkish Technic personel alımı başvuru mezuniyetler

Tecrübeli Yapısal Tasarım Mühendisi alımı için Uçak Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Uzay Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Gemi İnşaat Mühendisliği, Deniz Teknolojileri ve Gemi Mühendisliği, Otomotiv Mühendisliği,

Tecrübeli Kabin Emniyeti Sertifikasyon Mühendisi alımı için Uçak Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Uzay Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Gemi İnşaatı Mühendisliği, Deniz Teknolojileri ve Gemi Mühendisliği, Otomotiv Mühendisliği,

Tecrübeli Proje Yönetimi Mühendisi alımı için Makine Mühendisliği, Malzeme ve Metalurji Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Otomotiv Mühendisliği, Uçak Mühendisliği, Uzay Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği, Deniz Teknolojileri ve Gemi Mühendisliği, İmalat Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Elektrik/Elektronik Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği mezuniyeti isteniyor.

THY Teknik Personel Alımı Başvuru Süreci

THY bünyesinde Turkish Technic için yeni iş ilanlarına başvurular 13 Mayıs’a kadar yapılabilecek.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.