THY Yeni Adaylarını Alıyor

THY Yeni Adaylarını Alıyor

Türk Hava Yolları Tarafından Yetiştirilmek Üzere Yeni Adaylar Alınacağı Açıklandı. THY Kariyer sayfasından yayınlanan iş ilanları 'na göre THY A.O. Yetiştirilmek Üzere II. Pilot Aday Adayı alımı yapılacak. Adaylar başvurularını nasıl yapacak, işte tüm sür

Türk Hava Yolları tarafından "THY A.O. Yetiştirilmek Üzere II. Pilot Aday Adayı" alımı ilanı yayınlandı. THY kariyer iş ilanları sayfasından edinilen bilgiye göre yetiştirilmek üzere 2. pilot adayı personel alımı yapılacak.

Adayların Türk Hava Yolları tarafından  yapılacak olan değerlendirme süreçlerinde başarılı olmaları gerekli. Başvurular 30 Eylül 2017 tarihine kadar yapılacaktır.

Başvuru şartlarını taşıyan adayların, ilana internet üzerinden başvurmaları gerekmektedir. İlan kriterlerini sağlayan adaylar evrak kontrol ve boy-kilo ölçüm sürecine davet edilecektir. Kriterlere uygun olmayan adaylar sürece devam edemeyecektir. Tüm süreç sonunda başarılı olan adaylara iş teklifi yapılacak olup işe başlama belgeleri hazırlamaları istenecek ve adayın istenen belgeleri teslim etmesi akabinde istihdam süreci tamamlanacaktır. 

Başvuru şartları: En az lisans derecesi mezunu (örgün veya açıköğretim) olmak, 01 Ocak 1987 tarihinden sonra doğmuş olmak, Erkek adaylar için boy 165 cm’den kısa, 190 cm’den uzun olmamak ve beden-kitle endeksine uygun olmak, Bayan adaylar için boy 160 cm’den kısa, 190 cm’den uzun olmamak ve beden-kitle endeksine uygun olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış veya eğitim başlangıç tarihi itibari ile en az 2 yıl tecil ettirebilmeyi taahhüt etmek şart.

Başvuru tarihi itibariyle son 2 yıl içinde aşağıda belirtilen İngilizce dil sınavlarının birinden istenen minimum puanı belgelemek. TOEFL (IBT) : 75 (speaking : min.20) IELTS (Akademik) : 6 (speaking : min.6).

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.