THY'de Kariyer Yapmak İçin Fırsat: Personel Alımı Başvuruları Açıldı

THY'de Kariyer Yapmak İçin Fırsat: Personel Alımı Başvuruları Açıldı

Türk Hava Yolları “THY” tarafından güncel başvuru iş ilanı açıklandı. Yeni başvuru süreci, şartları ve gerekli tüm detayları bu yazımızda hazırladık. İşte detaylar ve THY başvuruları.

Türk Hava Yolları THY güncel yeni iş ilanı açıklandı. THY’de kariyer yapmak için yeni iş fırsatı başladı. Personel alımı başvuru süreci, şartları ve gerekli tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz. THY Kariyer’de online olarak yeni açılan “Yetiştirilmek Üzere II. Pilot Aday Adayı” ilanını hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

THY Personel Alımı İlanları Nasıl Bulunur?

Türk Hava Yolları THY bünyesinde yeni kadrolara personel alımları yapılacağı ayrıca açıklanmıştı. THY 2.600 kabin memuru alımı, THY deprem bölgesi için 1.000 yeni personel alımı yapılacak. Her iki ilan için de ayrıca adaylar başvuruları bekliyor. Bu yazımızda güncel yeni başvuru ilanını hazırladık. THY iş ilanları resmi internet sitesinden hemen erişim sağlanabilir. Bu kapsamda “THY kariyer sitesine” hemen haberimizin en altından ayrıca eriğim sağlayabilirsiniz.

THY Personel Alımı Şartları Nelerdir?

  • T.C. vatandaşı olmak veya mavi kart sahibi olmak,
  • En az lisans derecesi mezunu (örgün veya açık öğretim) olmak,
  • 1 Ocak 1993 tarihinden sonra doğmuş olmak,
  • Boy uzunluğunun 160 cm’den kısa, 195 cm’den uzun olmaması ve beden-kitle endeksine (20-30 aralığında) uygun olmak,
  • Askerlik hizmetini tamamlamış veya eğitim başlangıç tarihi itibari ile en az 2 yıl tecil ettirebilmeyi taahhüt etmek,
  • Adli sicil kaydı ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak, daha önce THY AO veya diğer kuruluşlardaki görevlerinden disiplinsizlik nedeniyle ayrılmış olmamak, daha önce THY AO ve THY AO‘nun iştirak şirketlerinden fesih yoluyla ayrılmış olmamak gerekmektedir.

THY Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

THY personel alımı için başvurular online olarak internet üzerinden “THY kariyer” başvuru ekranı üzerinden yapılabilecektir. Adaylar başvurularını 30 Nisan 2023’e kadar yapabilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.