Ticaret Bakanlığı 115 İşçi Alımında 8 Kadro Boş Kaldı! Asıl Liste

Ticaret Bakanlığı 115 İşçi Alımında 8 Kadro Boş Kaldı! Asıl Liste

Ticaret Bakanlığı koruma ve güvenlik görevlisi alımları ile beden işçisi alımları kapsamında atama sonuçları açıklandı. İşte asıl ve yedek listeler.

Ticaret Bakanlığı Döner Sermaye Teşkilatı birimlerinde istihdam edilecek sürekli işçi kadrosuna atanmasına ilişkin duyuru metni yayımlandı. Sözlü sınav sonucu asıl ve yedek aday listeleri yayımlanmıştı. Atanan adaylar için nihai liste yayımlandı. Koruma ve güvenlik görevlisi alımında 8 kadro boş kaldı.

Ticaret Bakanlığı atama tebligatı

Ataması yapılan adaylar tebligat işlemini beklemeden duyuru tarihi itibarıyla atandıkları birimlere giderek görevlerine başlayabilirler. 3 Kasım’dan sonra adaylar başvurularını yapabilirler.

Ayrıca daha önce Bakanlık internet sitesinde yayımlanan genel açıklamaların 11. maddesi kapsamında ataması yapılanlardan 30 gün içerisinde göreve başlamayanların atamaları iptal edilecektir.

resmi-aciklama.jpg

Ticaret Bakanlığı 115 kamu işçisi alımı atama süreci

Ticaret Bakanlığı 115 personel alımı sonuçları açıklanınca ilk önce itiraz süreci olmuştu. Şimdi de atanmaya hak kazananlar belirlendi. İşte yerleştirme işlemlerine dair izlenen aşamalar:

30 gün içerisinde göreve başlamayanlarla veya atanma şartlarını taşımayanların yerine yedek adayların ataması yapılabilecek.

Göreve başlamaya hak kazanan adaylar istenilen belgeleri daha sonra belirtilecek tarihe kadar Ticaret Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü’ne şahsen, posta ya da kargo yoluyla teslim edeceklerdir.

Süresinde teslim edilmeyen belgeler kabul edilmeyecek olup, posta ve kargodaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

Hastalık, doğum veya askerlik mazereti nedeniyle belgelerini teslim edemeyecek durumda olanlar yakınları aracılığıyla belgelerini teslim edebileceklerdir.

Doğum, hastalık, askerlik vb. nedenlerle gelemeyecek durumda olanların bu durumlarını belgelendirmeleri halinde kanuni mazeretlerinin sona ermesini takiben göreve başlamaları sağlanacaktır.

Asıl ve Yedek Listeler

Bakanlığımız Döner Sermaye Teşkilatına Sürekli İşçi Kadrosunda (Koruma ve Güvenlik Görevlisi ile Beden İşçisi hizmet türünde) çalıştırılmak üzere atamaları yapılan adayların listesi aşağıda yer almaktadır.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi ataması listesi.

Beden İşçisi ataması listesi.

Yedek listeye aşağıdaki haberimizden ilk sonuçlardan hemen ulaşabilirsiniz:  https://isilanlarikariyer.com/ticaret-bakanligi-115-isci-alimi-mulakat-sonuclari-aciklandi-25948h.htm

24764.jpg

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.