Ticaret Bakanlığı Büro Personeli Alımı Yedek Atama Sonuçları Açıklandı

Ticaret Bakanlığı Büro Personeli Alımı Yedek Atama Sonuçları Açıklandı

Ticaret Bakanlığı bünyesinde 2022 yılı sözleşmeli büro personeli alımı kapsamında yedek aday atama ikinci duyurusu yapıldı. Yedek atama adayları ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte detaylar ve atamalar.

Ticaret Bakanlığı tarafından 2022 yılı sözleşmeli kamu personeli memur alımları kapsamında “Büro Personeli Yedek Adaylara İlişkin 2. Duyuru” yayımlandı. Bakanlık, Sözleşmeli Büro Personeli Pozisyonlarına yedek olarak yerleştirilmesi yapılan adaylar için tebliğ niteliğindeki atama belgeleri ve listeyi yayımladı.

Ticaret Bakanlığı atama başvuru tarihleri

Ticaret Bakanlığı bünyesinde adayların atanabilmeleri için aşağıda belirtilen belgeleri ve beyanlarını 27 Mayıs 2022 tarihi mesai saati bitimine kadar Ticaret Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü adresine elden, posta ya da kargo yoluyla ulaştırmaları gerektiği açıklandı. Posta ya da kargodaki gecikmeler dikkate alınmaz. Belirtilen sürede belgelerini teslim etmeyen aday atanma hakkını da kaybedeceği bildirildi.

Memur atamasına esas belgeler

Beyan Formu, e-devlet üzerinden alınacak barkodlu mezun belgesi veya geçici mezuniyet belgesi, e-devlet üzerinden alınacak barkodlu adli sicil kayıt belgesi, Türkiye Cumhuriyeti Nüfus Cüzdanı veya Kimlik Kartı fotokopisi, kamu görevlileri etik sözleşmesi, erkek adaylar için e-devlet üzerinden alınacak barkodlu askerlik durum belgesi, 4 adet vesikalık fotoğraf, mal bildirim beyannamesi istenmektedir.

Yedek aday atama listeleri

Evrak teslim etmeyen adayların yerine çağırılacak yedek adaylara ve duyuru tam metnine aşağıdaki bağlantıdan hemen erişim sağlayabilirsiniz. İşte yedek aday listesi ve tüm duyuru metni:

Ticaret Bakanlığı duyuru.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum