Ticaret ve Sanayi Odası Personel Alımı

Ticaret ve Sanayi Odası Personel Alımı

AB Proje Kapsamında Ticaret ve Sanayi Odası Personel Alım ilanı yayınlandı. Tam süreli olarak personel alımı yapılacaktır. Başvurular 15 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

Hatay Ticaret ve Sanayi Odası Personel Alım ilanı yayınlandı. Toplam 13 kişi farklı unvanlarda istihdam edilecek. Başvurular 15 Kasım 2016 tarihinde başlayıp 15 Aralık 2016 tarihinde son bulacaktır. Adaylar başvurularını Antakya Ticaret ve Sanayi Odası internet sayfası  yoluyla veya şahsen yapabileceklerdir.

Forklift Operatörü alımı için: İlköğretim veya Lise mezunu, En az 2 yıllık tecrübeye sahip, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Forklift Operatörlüğü Sertifikasına sahip olan, Ağır sanayide çalışmaya engel bir sağlık problemi olmayan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için), Hatay’de ikamet eden veya edebilecek olan.

Vasıfsız İşçi alımı için: Mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmamıza üretimde çalışacak, Hatay’da ikamet eden bay vasıfsız işçiler alınacaktır.

Planlama ve Teknik Satış Sorumlusu alımı için: Tercihen Mühendislik lisans diploması ya da en azından meslek lisesi diploması. İyi iletişim ve müşteri ilişkileri becerisi. Bilgisayar bilgisi (MS Office). En az 4 yıllık iş deneyimi, İş sağlığı ve güvenliği tedbirlerini iyi derecede bilmek.

Sosyal Medya Yöneticisi alımı için: Tercihen Üniversite mezunu, İyi iletişim ve müşteri ilişkileri becerisi, Bilgisayar bilgisi (MS Office) 2 yıl deneyim şart.

CNC CAD CAM Operatörü (Usta) alımı için: Meslek Yüksek Okulu, Meslek Lisesi mezunu veya Mesleki Eğitim alan, Tercihen Makine Kalıp, CNC bölümü mezunu, CNC konusunda en az 5 yıl tecrübeli olan, CAD/CAM programlarından en az bir tanesini çok iyi bilen, Temel ölçüm cihazlarını kullanabilen, MS Office programlarını kullanabilenler başvurabilecektir.

CNC CAD CAM Operatörü (Yardımcı) alımı için: Meslek Yüksek Okulu, Meslek Lisesi mezunu veya Mesleki Eğitim alan, Tercihen Makine Kalıp, CNC bölümü mezunu, CNC konusunda en az 1 yıl tecrübeli olan, CAD/CAM programlarından en az bir tanesini çok iyi bilen. Temel ölçüm cihazlarını kullanabilen, MS Office programlarını kullanabilenler başvurabilecek. Hatay iş ilanları kariyer.

Mobilya Makine Operatörü alımı için: İş makinelerinin kullanımında en az 3 yıllık tecrübeli, Hatay'da ikamet eden, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İşinde titiz, dikkatli ve sabırlı çalışabilecek, İş Makinesi Operatörü ehliyeti olan, En az 3 yıllık kullanım sertifikası olan.

Genel Müdür Lisans Mühendislik idari bilimler ve ekonomi mezunu ve 10 yıllık sektör deneyimi olması, Ticaret Müdürü Muhasebe ekonomi işletme ve finans mezunu 3 yıl alanında deneyim olması, Teknik şef Lisans Mühendislik mezunu 7 yıl deneyim şart, IT uzman Lisans bilgi yönetimi bilgi teknolojileri mezunu 7 yıl deneyim, Muhasebeci muhasebe işletme mezunu 3 yıl deneyim, Ofis asistanı Lisans diploması 1 yıl deneyim olması şarttır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum