TİKA Kamu Personeli Alımı 2016

TİKA Kamu Personeli Alımı 2016

31 Aralık 2015 Tarihinde T.C. Başbakanlık Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. Uzman Yardımcısı Olarak Toplam 15 Kişi İstihdam Edilecek.

T.C. Başbakanlık Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı’nca 31 Aralık 2015 tarihinde kamu personeli alımı için ilan yayınlandı. TİKA tarafından yayınlanan ilanda toplam 15 kişi uzman yardımcısı olarak istihdam edileceği duyuruldu. Başvurular 11 Ocak 2016 tarihinde başlayacak olup, 25 Ocak 2016 tarihine kadar kurumun internet sitesi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

En az dört yıllık lisans eğitimi veren İnşaat Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunları için: KPSSP-3 puan türünden en az 75 puan almış olmak.

Siyasal Bilgiler, İktisat KPSSP 22, işletme KPSSP 23, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin İktisat, İşletme, Kamu Yönetimi KPSSP 30,  Uluslararası İlişkiler KPSSP 33, Maliye Bölümleri KPSSP 24, Hukuk KPSSP-21 bölümü mezunları belirtilen puan türlerinden en az 75 puan almış olmak şartı ile başvurabilecektir.

İlana otuz beş yaşını doldurmamış olanlar arasından, 2014 ve 2015 yıllarında YDS sınavından İngilizce, Fransızca, Arapça, İspanyolca veya Rusça dillerinden birinden en az B düzeyinde puan almış olanlar başvurabilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.