TKİ 10.279 TL Maaşla Kadrolu Memur Alımı Başvuru Ekranı

TKİ 10.279 TL Maaşla Kadrolu Memur Alımı Başvuru Ekranı

Türkiye Kömür İşletmeleri kadrolu memur alımı yapıyor. 11 Mart’ta bitecek online başvuruya dair süreci ve tüm şartları buy yazımızda hazırladık.

Türkiye Kömür İşletmeleri “TKİ” Kurumu Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı müfettiş yardımcılığı için süreç tamamlanıyor. Kadrolu statüde olmak üzere 7. dereceden 5 adet Müfettiş Yardımcısı alımı başvuruları son günü öncesi tüm detaylar bu yazımızda.

tki-memur.jpg

Türkiye Kömür İşletmeleri memur alımı genel şartları

Devlet Memurları Kanunundaki koşulları taşımak, sağlık durumu her türlü yolculuk ve iklim koşullarında görev yapmaya ve seyahat etmeye elverişli olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, taksirli suçlar dışında hürriyeti kısıtlayıcı bir ceza ile hükümlü olmamak, sicil, tutum ve davranışları yönünden Müfettiş Yardımcılığına engel bir durumu bulunmamak, ÖSYM tarafından 2020- 2021 KPSSP17, KPSSP22, KPSSP47, KPSSP48 puan türlerinden birinde en az 80 puan almış olmak şartları var.

Kamu personel alımı 2022 hangi mezuniyetler başvurabilir?

Lisans eğitimi veren Hukuk, İktisat, Siyasal Bilgiler, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleriyle denkliği kabul edilen yurt dışındaki üniversitelerden mezun olanlar başvurabilir.

TKİ memur alımı başvuru tarihleri

Adaylar başvurularını Türkiye Kömür İşletmeleri e-Devlet internet sitesinden online olarak tamamlayacaklardır. Başvurulara dair gerekli süreci ve detayları bu başvuru kılavuzunda bulabilirsiniz.

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/tki.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.