TKİ Kurumu Eli Müessesesi Çan Linyitleri İşletme Müdürlüğü İşçi Alımı

TKİ Kurumu Eli Müessesesi Çan Linyitleri İşletme Müdürlüğü İşçi Alımı

TKİ Kurumu Eli Müessesesi Çan Linyitleri İşletme Müdürlüğü İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak açıklandı. Başvurular 26 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

TKİ Kurumu Eli Müessesesi Çan Linyitleri İşletme Müdürlüğü Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 2 kişi şoför yük taşıma üzere 2 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Şoför Yük Taşıma 2 kişi için şartlar: En az Ortaöğretim Lise ve dengi mezunu olması, E sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve İş Güvenliği ve Sağlığı bakımından Çok Tehlikeli işyeri sınıfına uygun olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003554769 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 26 Ocak 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Çanakkale Eski Hükümlü olarak alınacak personel ücret başlangıcı asgari ücret sendika üyesi olunca TKİ'nin ünvan grubuna göre belirlenen ücret ve Kamu iş ile Maden iş arasında imzalanan TİS hükümlerinde bulunan sosyal haklar.
Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmeleri gerekmektedir. Çanakkale iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar TKİ Kurumu Eli Müessesesi Çan Linyitleri İşletme Müdürlüğü Çanakkale’ye istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Eski Hükümlü olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 26 Ocak 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.