Tokat Belediyesi Başkanlığı İşçi Alımı

Tokat Belediyesi Başkanlığı İşçi Alımı

Tokat Belediyesine İşçi Alımı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak açıklandı. Başvurular 18 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Tokat Belediyesi İşçi Alımı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak açıklandı. Başvurular 18 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Tokat Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Makam Şoförü ve 1 kişi Gassal olmak üzere toplam 2 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Tokat Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi Makam Şoförü alımı için şartlar: İlköğretim mezunu olması, Pasaport, B sınıfı sürücü belgesine sahip, hafif vasıta ileri sürüş temel eğitim sertifikası, profesyonel sürüş eğitim teknikleri sertifikası ve 3 yıl deneyim şartı aranmaktadır. Başvurular İşkur iş ilan 00003542851 numarası ile yapılacaktır.

Tokat Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi Gassal (Ölü Yıkayıcı) alımı için şartlar: Lise ve dengi (İmam Hatip Lisesi) mezunu olması, Pasaport, B sınıfı sürücü belgesine sahip, İş Sağlığı ve İş Güvenliği sertifikasına sahip ve Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P94 puan türünden en az 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Başvurular İşkur iş ilan 00003542936 numarası ile yapılacaktır.

Başvuracak adaylar için Kura çekim tarihi ve yeri: Kura çekim yeri 27 Ocak 2017 tarih saat 9:30 tokat 5. noterinde yapılacaktır. Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Tokat iş ilanları kariyer

Başvuracak adaylar Tokat’a istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar 18 Ocak 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.