Tokat Belediyesi İlkokul Mezun İşçi Alımı

Tokat Belediyesi İlkokul Mezun İşçi Alımı

Tokat Çevreli Belediye Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Başvurular 10 Mayıs 2017 de başlamış olup 22 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir. ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabilecekler. Alınacaklar Noter kurası ile belirlenecektir.

Tokat Çevreli Belediye Başkanlığı 10 Mayıs 2017 de Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt), 1 kişi Beko Loder (Kazıcı - Yükleyici) Operatörü ve 1 kişi Orman işçisi istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 22 Mayıs 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerek.

Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Noter Huzurunda Kura Çekimi 31 Mayıs 2017 tarihinde Saat 09: 00 ile 10:00 arasında Çevreli Belediye Başkanlığı Toplantı Salonunda Yapılacak. Başvuracak adayların belirtilen tarih aralığında başvuruyu yapmaları gerekmektedir.

Tokat Çevreli Belediye Başkanlığı 1 kişi Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) için şartlar: En az ilköğretim mezunu ve E sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003765112 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 22 Mayıs 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Orman işçisi 1 kişi için İlkokul mezun E ve G sürücü ehliyetine sahip olması gerek. Adaylar 00003765089 iş ilan numarası ile başvuru yapacaklardır.

Beko Loder (Kazıcı - Yükleyici) Operatörü 1 kişi için Ortaöğretim lise ve dengi olması, Kamu personeli seçme sınavı KPSS P94 puan türünden 60 puanı olan ve E – G sürücü ehliyetine sahip olan adaylar başvura bilir. Başvuracaklar için 00003765056 iş ilan numarası ile iş Kurumu üzerinden başvurmaları gerek.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Tokat Çevreli Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 22 Mayıs 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.