Tokat Çevreli Belediyesi 1 Personel Alımı

Tokat Çevreli Belediyesi 1 Personel Alımı

Çevreli Belediye Başkanlığı tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Daimi / Tam Süreli olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 21 Haziran 2017 Çarşamba tarihinde sona erecektir. Başvuru yapmak isteyenlere gerekli tüm bilgiler haberde

Çevreli Belediye Başkanlığı ’ca  personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Beko Loder (Kazıcı - Yükleyici) Operatörü unvanıyla kamu işçisi olarak Daimi / Tam Süreli süreyle istihdam edileceği açıklandı.

Başvurular 21 Haziran 2017 Çarşamba tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı numarası ile yapılacaktır.

İlana başvuracak adayların 00003843202 iş ilan no ile Tokat Çalişma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ‘ne veya İş-Kur Resmi İnternet sitesine 21 Haziran 2017 Çarşamba tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

Beko Loder (Kazıcı - Yükleyici) Operatörü alımı için; en az ilköğretim mezunu olma şartı bulunmaktadır. Adaylarda E ve G sınıfı sürücü belgesi olma şartı bulunmaktadır. Adaylarda KPSS şartı aranmamaktadır.

İşe alımlar kura ile gerçekleştirilecektir. Başvuran adayların kura çekim tarihinden önce Çevreli Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü’ne istenilen belgelerin asıllarını takdim etmeleri gerekmektedir. Adaylara maaş olarak asgari ücret ödenecektir.

İşe alımlar noter huzurunda kura ile yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: 30 Haziran 2017 tarihinde saat 10:00’da Almus Noterliği’nde kura çekimi yapılacaktı. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.