Tokat Sulusaray Kaymakamlığı Personel Alımı

Tokat Sulusaray Kaymakamlığı Personel Alımı

18 Nisan 2016 Tarihinde SYDV Tokat Sulusaray Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. İnternet Üzerinden Yapılacak Olan Başvurular 2 Mayıs 2016 Tarihinde Sona Erecek.

Tokat İli Sulusaray İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı tarafından 18 Nisan 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınlandı. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak 1 kişi istihdam edileceği bildirildi.

Başvuracak adayların öncelikle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ‘na ait resmi internet sitesinden başvurularını 2 Mayıs 2016 tarihine kadar giriş yapmaları gereklidir. İstenen Belgelerin ilgili kuruma teslim edilmesi ise 3 Mayıs 2016 tarihine sona erecektir.

Tokat Sulusaray SYDV Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı için: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak. 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak. Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Erkek adaylar için en az B sınıfı ehliyeti sahip olmak. Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak. 4 yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarının her hangi bir bölümünden mezun olmak. 2014 2015 KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak şartları aranır.

Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. Microsoft Office programlarını kullanabilmek. Bilgisayar İşletmenliği Sertifikasına sahip olmak ( bilgisayar bölümünden mezun olan adaylar hariç). Adayların başvurularının kabul edilmesi için son 6 aydır Sulusaray ilçe merkez ve köyler dahil ilçe sınırlarında ikamet ettiğine dair evrak getirmelidir. Mülakat sonucu personel alımına karar verilen kişinin Sulusaray sınırları içerisinde ikamet etmeyi kabul etmesi. Mütevelli Heyeti durumuna göre mülakatı yenileyebilir gerektiği taktirde ilanı iptal ederek yeni ilana çıkabilir.

İstenilen belgeler ise şöyle: Kimlik Fotokopisi, Askerlik görevini yaptığına veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmadığına dair belge, Özgeçmiş, İkametgah Belgesi, Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan Belgesi, Bilgisayar Sertifikası, Diploma aslı yada noterden tasdikli örneği, Sabıka Kaydı, Sağlık Raporu, Erkek adaylar için Ehliyet Fotokopisi olarak belirlendi.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.