Tokat Turhal Belediyesi İşçi Alımı

Tokat Turhal Belediyesi İşçi Alımı

Tokat Turhal Belediyesi Engelli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak açıklandı. Başvurular 06 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir. EKPSS puan türünden puanı olan adaylar başvuru yapabileceklerdir.

Alınacak Personeller 1 Kişi Bilgisayar destekli proje çizimi ( Harita) elemanı ve 1 Kişi Bilgisayar destekli proje çizimi ( elektrik) elemanı olarak toplam 2 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Başvuracak adaylar Tokat Turhal Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. Başvuracak adaylar iş kura İnternetten veya şahsen 06 Şubat 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Bilgisayar destekli proje çizimi ( Harita) elemanı 1 kişi için şartlar: Ortaöğretim Lise ve Dengi mezunu olması, B sınıfı Sürücü belgesi olması, Bilgisayar kullanım belgesi (kurstan)olması, Erkek olması, EKPSS sınavından 75 puan ve üzeri olan belgesi, En az % 40 ve üzeri engelli olan ve sakatlığı sürekli bulunan heyet raporu olması, Öz geçmişi ( CV) olması, Diploma veya sureti olması, Yerleşim yeri belgesi olması ve Nüfus cüzdan fotokopisi ile birlikte başvuru yapılabilir.

Bilgisayar destekli proje çizimi ( elektrik) elemanı 1 kişi için şartlar: B-C-D sınıfı Sürücü belgeli, ortaöğretim Lise ve dengi mezunu olması, Bilgisayar kullanım belgesi (kurstan) olması, Doğalgaz yakıtlı kalorifer ateşçisi belgesine sahip, Katı ve sıvı yakıt Kalorifer ateşçisi belgeli, Erkek olması, Askerliğini yapmış olması, EKPSS sınavından 60 puan ve üzeri olan belgesi olması, En az % 40 ve üzeri engelli olan ve sakatlığı sürekli bulunan heyet raporu olan, Öz geçmişi ( CV) olması, Diploma veya sureti olması, Yerleşim yeri belgesi ve Nüfus cüzdan fotokopisi ile birlikte başvuru yapabilinir.

Tokat Çalışma İş Kurumuna Başvuran adaylara bildirilecek ve adaylar yukarıdaki istenilen belgeleri göndermeleri ya da belgelerle birlikte müracaatların da noter huzurunda kura çekimine tabi tutulacak olup Kura çekimi sonucu seçilen adaylar mülakat sınavına tabi tutulacaklardır. Tokat iş ilanları kariyer.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum