Tokat ve İstanbul Belediyeleri Memur Alımı

Tokat ve İstanbul Belediyeleri Memur Alımı

İstanbul Kadıköy Belediye Başkanlığı ve Tokat Pazar Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan personel alımı ilanlarında toplamda 2 memur alımı yapılacağı duyuruldu. Son başvuru tarihi Pazar Belediyesi için 15 Eylül, Kadıköy Belediyesi için 25 Ağustos ola

İstanbul Kadıköy Belediye Başkanlığı 1 memur, Tokat Pazar Belediye Başkanlığı 1 memur olmak üzere toplamda 2 memur alımı yapılacağı duyuruldu.

İstanbul Kadıköy Belediyesi’ne başvuru yapmak isteyen adayların 25 Ağustos 2017 tarihine kadar Kadıköy Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne şahsen, posta veya e-posta ile başvuru yapmaları gerekmektedir.

Tokat Pazar Belediyesi’nde görev almak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 15 Eylül 2017 tarihine kadar (başvurular 11 Eylül 2017 tarihinde başlayacaktır) Tokat Pazar Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ne şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kadıköy Belediyesi Eğitmen alımı için: 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesinde yer alan genel şartları taşımak, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmamak, Pedagojik Formasyona sahip olmak, en az 5 yıl Öğretmenlik tecrübesi olmak ve belgelemek, üniversitelerin Tarih bölümünden mezun olmak gerekmektedir.

Tokat Pazar Belediyesi Ekonomist alımı için: 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesinde yer alan genel şartları taşımak, erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak, ekonomi, işletme ve iktisat bölümlerinin birinden dört yıllık eğitim veren üniversitelerden mezun olmak gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum