TOROAS Çanakkale Belediyeleri İşçi Alımı İŞKUR İş İlanları

TOROAS Çanakkale Belediyeleri İşçi Alımı İŞKUR İş İlanları

TOROAS Çanakkale Belediyeleri En az İlkokul En çok Lisans Mezun İşkur İşçi Alım ilanları 23 Ağustos 2017 de yayınladı. Başvuracak adaylar için başvurular başlamış olup 05 Eylül 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS şartı bulunmamaktadır.

Çanakkale Belediyeleri TOROAS Katı Atık Yönetim Birliği 23 Ağustos 2017 de işçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Şoför yük taşıma olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 05 Eylül 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel kura ile belirlenecek olduğundan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Noter Huzurunda Kura Çekimi 11 Eylül 2017 tarihinde Saat 14:00 ile 15:00 arasında Çanakkale Belediye Başkanlığı adresi toplantı Salonunda Yapılacak. Başvuracak adayların belirtilen tarih aralığında başvuruyu yapmaları gerekmektedir.

Şoför yük taşıma 1 kişi için şartlar: En az İlkokul En çok mezun olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003976441 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 05 Eylül 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru sayısı alınacak işçi sayısından az olursa kura çekilişi yapılmayacaktır. Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Çanakkale Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 05 Eylül 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.