Trabzon Belediyesi İşçi Alımı

Trabzon Belediyesi İşçi Alımı

Trabzon Belediye Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 20 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Trabzon Belediye Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 20 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Trabzon Beşikdüzü Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre Engelli 1 kişi Büro İşçisi olarak istihdam edileceği açıklandı.

Büro İşçisi 1 kişi için şartlar: Ortaöğretim Lise ve Dengi mezunu olması gerekmektedir. 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSSP94) sonuçları geçerli olup, 2016 EKPSS sınavına girmiş olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003548736 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 20 Ocak 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuracak adaylar Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Trabzon iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Trabzon Beşikdüzü Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Engelli olanlar başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 20 Ocak 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum