Trafik Sigortası Fiyatlarında Büyük İndirim

Trafik Sigortası Fiyatlarında Büyük İndirim

Hem sigorta şirketlerinin hem de araba sahiplerinin oldukça şikayetçi olduğu yüksek sigorta fiyatlarına Ziraat Bankasın’dan çözüm geldi.

Yeni bir araç almayla yeteri kadar masrafa giren vatandaş bir de yüksek trafik sigortası yaptırmak için para ödüyor. Hala da yüksek trafik sigortası hakkında bir düzenleme yapılmış değil. Bu durum da hem sigorta şirketlerini hem de araç sahiplerini oldukça zor durumda bırakıyor.

Fiyatların artışına gidilmesinin sebeplerinden bazıları ; kaza tespit tutanaklarında yapılan usulsüzlükler, hasar dosyalarında gereğinden fazla hasar gösterilmesi, sigorta şirketlerini de zor durumda bırakıyor. Bu durumda sigorta şirketlerinin yapacağı iş de trafik sigorta fiyatlarını arttırmak oluyor.

Son zamanlarda trafik sigorta fiyatları için bazı düzenlemeler yapılsa da henüz vatandaşın istediği seviyeye kadar bir düşüş görülmedi. İşte bu noktada devreye Ziraat Bankası girdi. Yüksek trafik sigortasından şikayetçi olan vatandaşlara ilaç gibi gelen Ziraat Bankası’ nın amacı sigorta primlerini en alt seviyeye düşürmek.

Ziraat Bankası’ nın yaptığı bu düzenlemeyle vatandaşı trafik sigortası konusunda biraz daha rahatlatacak bir indirime gidildiği görülüyor. Ziraat Bankası tarafından kurulan sigorta şirketi, mevcut sigorta ücretlerini en alt seviyeye çekmeye çalışıyor. Ziraat Bankası’nı ziyaret ederek indirimli trafik sigortasından yararlanabilirsiniz.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.