Trakya Birlik Genel Müdürlüğü Personel Alım İlanı

Trakya Birlik Genel Müdürlüğü Personel Alım İlanı

Trakya Birlik Genel Müdürlüğü Personel Alım 14 Ekim 2016 da yayınladı. Bir çok kişi alınacak olan ilana başvuru son 25 Kasım 2016 tarihine kadar başvurmaları gereklidir.

Trakya Birlik Genel Müdürlüğü Personel Alım 14 Ekim 2016 da yayınladı. Bir çok kişi alınacak olan ilana başvuru son 25 Kasım 2016 tarihine kadar başvurmaları gereklidir. Trakya Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperetifleri Birliği Genel Müdürlüğü bir çok Müffettiş yardımcısı alacağını ve alımlarda yazılı ve sözlü sınav yapılacağı duyuruldu.

Trakya Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifleri Birliği Personel Yönetmeliğinde yazılı olan şartları taşıması, Üniversitelerin örgün öğretim yapan Hukuk, Siyasal Bilgiler, İşletme ve İktisat Fakülteleri ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin 4 yıllık eğitim veren bölümlerini veya bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul olunan yurt içi ya da yurt dışındaki öğrenim kurumlarından mezun olması, Yazılı sınavın yapılacağı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak. (16.12.1986 tarihinden önceki doğumlular sınava kabul edilmeyecektir.), Sağlık durumu her türlü iklim ve yolculuk koşullarına elverişli olması, Müfettişlik görevini yapmasına engel olabilecek hastalığı veya sakatlığı bulunmaması, Erkek olmak, askerlik görevini yapmış veya erteletmiş olması, Denetim ve Rehberlik Birimi Başkanlığı'nca yapılacak araştırma sonucuna göre sicil, tutum ve davranışları yönünden Müfettişliğe engel durumu olmamak, Birliğimiz Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavına bir defadan fazla katılmamış olması gerekmektedir.

Sınavlar yazılı ve sözlü olmak üzere iki bölümde yapılacaktır. Yazılı Sınav Trakya Üniversitesi Rektörlüğünce yapılacağından, sınava başvuran adaylardan 80,00.-TL sınav harcı alınacaktır. Sınav harcı TC Kimlik Numarası ile birlikte T.C. Ziraat Bankası Edirne Şubesindeki 97-320 80 291-5199 numaralı hesabına (IBAN: TR 72 0001 0000 9732 0802 9151 99) yatırılacaktır. Edirne İş İlanları Kariyer.

Yazılı sınav 16.12.2016 tarihinde Edirne'de yapılacak olup, sınava giriş yeri ve saati sınava katılan adaylara Trakya Üniversitesi Rektörlüğünce ikametgah adreslerine postalanarak ve ayrıca e-mail yoluyla bildirilecektir. Sınava katılacak adayların istenilen belgeler ile birlikte en geç 25.11.2016 cuma günü saat 17.30'a kadar S.S. Trakya Birlik Genel Müdürlüğü Denetim ve Rehberlik Birimi Başkanlığı'na (I. Murat Mahallesi, Zübeyde Hanım Caddesi No:2 Edirne) başvurmaları gerekir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum