Trakya Üniversitesi Hemşire ve Teknisyen Alımı

Trakya Üniversitesi Hemşire ve Teknisyen Alımı

Trakya Üniversitesi Teknisyen ve Hemşire Personel Alım ilanı 20 Şubat 2017 de yayınladı. Başvuracaklar için son tarih 06 Mart 2017 olarak açıklanmıştır. Başvurular başlamış olup şahsen Trakya Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır.

657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin B fıkrası uyarınca sözleşmeli personel statüsünde çalıştırılmak üzere Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar ve değişikliklerine göre KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle 1 adet Hemşire ve 1 adet Teknisyen alınacaktır.

Teknisyen’de aranan şartlar 1 Kişi için: En az orta öğretim dengi Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümü mezunu olmak, Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü meslek dalında ustalık ve usta öğreticilik belgeleri ile Alarm sistemleri, kablosuz alarm sistemleri, yangın sistemleri, UPS sistemleri, analog CCTV kamera sistemleri, alternatör senkronize ve güç panoları bakım ve onarımı konularında belge sahibi ve tecrübeli olması ve belgelendirmek kaydıyla alanında en az 10 yıl çalışmış olması gerekmektedir.

Hemşire’de aranan şartlar 1 Kişi için: Hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması ve Hemşire nöbet usulü çalışmaya engel hali bulunmaması gerekmektedir.

Genel Şartlar: 657 Sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıması, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması, Hemşire ünvanı için; nöbet usulü çalışmaya engel hali bulunmaması, Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olması gerekmektedir.

Başvuru esnasında istenecek belgeler: Nüfus cüzdanı fotokopisi, Diploma veya çıkış belgelerinin fotokopisi, 2016 KPSS P3 puanını gösteren belge ( Hemşire için), 2016 KPSS P94 puanını gösteren belge ( Teknisyen için), En az 10 yıl çalışmaya ilişkin belge ve diğer istenen belgeler (Teknisyen için) ve 1 adet fotoğraf olması gerekmektedir.
Başvurular 1 adet fotoğraf ile birlikte Edirne Trakya Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. Başvuru sırasında Beyan Formu doldurtulacağından posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.