Trakya Üniversitesi Kamu Personeli Alımı

Trakya Üniversitesi Kamu Personeli Alımı

17 Haziran 2016 Tarihinde Trakya Üniversitesi Tarafından Sözleşmeli Sağlık Personeli 1 adet Hemşire ve KPSS’ye girmiş olmak koşulu aranmayan 1 adet Eczacı alınacaktır.

17 Haziran 2016 Tarihinde Trakya Üniversitesi Tarafından Sözleşmeli Sağlık Personeli Hemşire ve Eczacı Alım İlanı Yayınlandı. Toplam 2 Kişi İstihdam Edilecek. Başvurular 1 Temmuz 2016 Tarihinde Sona Erecek.

Aranan koşullar: 657 Sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, Nöbet usulü çalışmaya engel halinin bulunmaması, Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak.

Hemşire alımı için: Hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak şart.

Eczacı alımı için: Eczacılık Fakültesi mezunu olup, Üniversite Hastanelerinde en az 1 yıl Eczacı olarak çalışmış olmak şart.

Başvurular Nüfus cüzdanı fotokopisi, Diploma veya çıkış belgelerinin fotokopisi, 2014 KPSSP3 puanını gösteren belge ( Hemşireler için), En az 1 yıl çalışmaya ilişkin belge (Eczacılar için) 1 adet fotoğraf ile birlikte Trakya Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılmalıdır.

Hemşire alımı için KPSS sınav puanı esas alınacak olup, herhangi bir yazılı veya sözlü sınav yapılmayacaktır. Eczacı pozisyonu için KPSS Puanı aranmamakla birlikte başvuruda bulunan aday sayısının kadro sayısından fazla olması halinde alınacak Eczacı yazılı ve / veya sözlü sınav yoluyla belirlenecek olup, ayrıca duyurulacaktır. 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.