Trakya Üniversitesi Rektörlüğü 4 Sözleşmeli Sağlık Personel Alımı

Trakya Üniversitesi Rektörlüğü 4 Sözleşmeli Sağlık Personel Alımı

Trakya Üniversitesi Rektörlüğün' den yapılan açıklamada 4 sözleşmeli sağlık personeli alacağını 01 Ekim 2016 da duyurdu.

Yapılan açıklamada adaylar Edirne Trakya Üniversitesi Rektörlüğünde Sözleşmeli Hemşire olarak çalışacak olup ; Sözleşmeli Personel Çalıstırılmasına ilişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’ nun 4. maddesinin B fıkrasına göre Üniversitenin Hastanesinde istihdam edilmek üzere KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle sözleşmeli Hemşire alınacaktır.

Sözleşmeli 4 Hemşire alımı için şartlar : Hemşirelik bölümü lisans mezunu olması,2016 KPSS (B) grubu puanı bulunması, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması, Nöbet usulü çalışmaya engel halinin bulunmaması, Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olması gerekmektedir.

Adaylardan istenilecek belgeler : Nüfus cüzdan fotokopisi, Diploma veya çıkış belgelerinin fotokopisi, 2016 KPSS P3 puanını gösteren belge ve bir (1) adet fotoğrafla birlikte Trakya Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. (Başvuru / Beyan formu Başvuran kişi tarafından doldurulacağından posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.).

KPSS (B) grubu puan sıralamasından sonra alınmaya hak kazanan asıl ve yedek adayların isimleri başvuru bitim tarihinden sonraki üç (3) iş günü içerisinde Trakya Üniversitesi resmi internet sitesinde ilan edilecektir. Edirne İş ilanları kariyer.

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.