TRT Kurumu KPSS Şartsız 3 Unvanda Personel Alımı Başvuru Ekranı Açıldı

TRT Kurumu KPSS Şartsız 3 Unvanda Personel Alımı Başvuru Ekranı Açıldı

Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu TRT bünyesinde KPSS şartı aranmadan yeni kadrolara personel alımı başvuru ekranı açıldı. TRT personel alımları başvuru süreci ve tüm şartları bu yazımızda bulabilirsiniz.

TRT kurumu GÜNCEL ve YENİ 3 farklı unvanda kamu personel alımı başvuru süreci başladı. Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu TRT personel alımı yapacak. Online başvuru ekranı açıldı. Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS şartı aranmaksızın 3 farklı unvanda yeni atama başvuru süreci ve tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu haberimizde hazırladık. İşte gerekli tüm detaylar.

TRT personel alımı başvuru süreci

Adaylar TRT personel alımı için başvurularını haberimizin en altında yer alan başvuru ekranı üzerinden hemen yapabilirler. Başvuru ekranında yer alan güncel ve yeni 3 ilan için süreci online olarak hemen tamamlayabilirsiniz. İşte mezuniyetler ve branşlara dair detaylar.

Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu personel alımları başvuru unvanları

3D Artist, Sanal Gerçeklik Uzmanı ile Hareketli Grafik Tasarımcısı alımı olmak üzere 3 unvan için süreç başladı. İşte tüm detaylar:

3D Artist alımı şartları nelerdir?

Tasarımla ilişkili bir okuldan mezun olmak (İletişim Tasarımı, Mimarlık, Grafik, Sanat Yönetimi, Animasyon, Sinema vb.) gerekiyor.

Tercihen 5 Yıldan fazla saha tecrübesi, Tercihen 3 kişiden geniş ekiplerle tasarım projelerinde çalışmış olmak, Blender, 3DS Max, ZBrush, Sketch Up, Cinema 4D, Maya gibi yazılımlardan en az birine yüksek derecede hakim ve diğerleri hakkında bilgi sahibi olmak, Unreal Engine oyun motorunda sahne tasarımı yapabilen veya bu alanda kendini geliştirmeye açık olmak, Tercihen karakter animasyonu ve rig tecrübesi, Uzmanlık alanıyla ilgili gündemi, gelişmeleri ve yeni işleri takip etmek,

Özellikle mekan ve mimari tasarımlarına ilgi duymak, Soyutlama yeteneğine sahip olmak, Tercihen karakalem ile hızlıca derdini anlatabilmek, Verilen tarifi takip edebilmek, Birlikte çalışma kültürüne ve nezaketine sahip olmak, İşbirliğine ve geri bildirime açık olmak gerekiyor.

Sanal Gerçeklik Uzmanı alımı şartları nelerdir?

Genel olarak Unreal Engine hakimiyeti, İyi derece Blueprint programlama bilgisi, İyi derece Widget tasarım bilgisi ve programlaması, Unreal Engine ve 3D’de optimizasyon kurallarına hakim olmak, Statik ve dinamik ışıklandırma bilgisi, İyi derece Material Bilgisi, API kullanımına aşina olmak ve JSON hakimiyeti, Temel düzeyde modelleme ve UV bilgisi, Verilen tarifi takip edebilmek, Birlikte çalışma kültürüne ve nezaketine sahip olmak, İşbirliğine ve geri bildirime açık olmak gerekiyor.

Hareketli Grafik Tasarımcısı alımı şartları nelerdir?

Tasarımla ilişkili bir okuldan mezun olmak (İletişim Tasarımı, Mimarlık, Grafik, Sanat Yönetimi, Animasyon, Sinema vb.) gerekiyor.

Tercihen 5 yıldan fazla saha tecrübesi (freelance hariç), Tercihen 3 Kişiden geniş ekiplerle tasarım projelerinde birlikte çalışmış olmak, 3DS Max, Cinema 4D, Maya gibi yazılımlardan en az birine yüksek derecede hakim ve diğerleri hakkında bilgi sahibi olmak, Portfolyo sunabilecek olması, Adobe After Effects ve Element 3D programına tam hakimiyet sahibi olmak, Renk ve ışık bilgisi olan Ocatene ve Redshift Render kullanabilmek, Uzmanlık alanıyla ilgili gündemi, gelişmeleri ve yeni işleri takip etmek, Sanatsal konulara yatkın ve bilgi sahibi olmak, Soyutlama yeteneğine sahip olmak, Storyboard okuyabilmek ve yapabilmek, Verilen tarifi takip edebilmek, Birlikte çalışma kültürüne ve nezaketine sahip olmak, işbirliğine ve geri bildirime açık olmak gerekiyor. İşte başvuru ekranları.

3D artist başvuru ekranı.

Hareketli Grafik Tasarımcısı başvuru ekranı.

Sanal Gerçeklik Uzmanı başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum