TRT Türkiye genelinde 16 unvanda KPSS’siz personel başvuruları başladı

TRT Türkiye genelinde 16 unvanda KPSS’siz personel başvuruları başladı

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) tarafından kurumun resmi kariyer sayfasından yayımlanan ilanlara göre; Ankara ve İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde çok sayıda personel alımı yapılacağı açıklandı.

Türkiye’de medya sektörünün öncüsü ve kamu kurumu olarak ön plana çıkan Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) tarafından yapılacak olan personel alımları için adayların bilgisine sunulan 16 farklı ilanın başvuru detayları belli oldu.

Yayımlanan istihdam ilanlarında yer alan bilgilere göre adaylar unvanlarına göre hem KJ organizasyonu ile kamera arkasında hem de sahada görevlendirilecektir.

Unvan ve Başvuru Bilgileri

Publicity & Communications Lead  olarak çıkılan ilanda Halkla İlişkiler personeli alınacak olup; 20.11.2020 tarihli ilan için İstanbul ilinde görevlendirme yapılacaktır.

Brand & Marketing Lead başlığı ile çıkılan ilan ile Marka ve Pazarlama Lideri istihdam edilecek olup, 20.11.2020 tarihli ilan ile İstanbul’da görevlendirme yapılacaktır.

Floor Manager alımı ile İstanbul Avrupa stüdyolarında Kat Yönetici alınacak olup; 17.11.2020 tarihinde yayımlanan ilan için Set Organizasyonu yüksek olan yönetici adaylarının tercih edileceği açıklanmaktadır.

Prompter Operator alımı ile yayın akışında yazılı veri sağlayan Prompter cihazını yönetecek personellerin alınacağı ilan edilmektedir.

Kıdemli Front End Yazılımcı alımı için İstanbul’da MAM Projesinde görevlendirilecek olan personellerin istihdamı sağlanacaktır.

Kıdemli Türkiye Uzmanı  alımı için Akademik Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından İstanbul Stüdyoları için personel alımı yapılacaktır.

Sanat Yönetmeni alımı için çıkılan ilanda yer alan bilgilere göre  alanında tecrübeli ve mesleki eğitimini tamamlamış olan adayların tercih edileceği beyan edilirken; Senior Editor unvanı için  de Video alanında kurgu ve montaj yapacak personeller alınacaktır.

Kıdemli Ürün Yöneticisi alımı için alanında en az 3 yıl tecrübe sahibi olan adayların başvuru yapması uygun görülmektedir. 3 Kasım 2020 tarihinde yayımlanan ilana yapılacak olan başvurular devam etmektedir.

27.10.2020 tarihinde yayımlanan ilanlar için de Digital Marketing Manager unvanı ile Pazarlama alanında müdür alımı yapılacak olup; Senior Product Manager alımı için Ürünlerin kullanıcıya ulaşmasında etkin rol oynayabilecek müdür görevlendirmesi yapılacaktır.

Başvurular TRT Kariyer sayfasından; online olarak yapılacaktır.

Benzer Haberler
Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum