TSK İŞKUR Üzerinden En Az Ortaokul Daimi İşçi Alımları

TSK İŞKUR Üzerinden En Az Ortaokul Daimi İşçi Alımları

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) İŞKUR üzerinden yayınlanan personel alım ilanında en az Ortaokul mezunu daimi kadroda farklı unvanlarda 6 personel alınacağını duyurdu.

İŞKUR resmi internet sitesinde yayınlanan ilanda 2 nci Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda en az ortaokul mezunu 6 personel alınacağı belirtilmektedir.

Adaylar için başvuru zamanı

İlana başvuru yapacak adaylar için son başvuru tarihi 16 Nisan 2021 (16 Nisan dahil) tarihidir.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

İlan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir.

Adaylarda aranan ortak nitelikler

18 – 36 yaş arasında olmak, Kamusal haklardan yoksun bulunmamak, Milli güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara ya da terör örgütlerine üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak, Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış, bu örgütlere yardım etmemiş, kamu imkân ve kaynaklarını bu örgütlere desteklemeye yönelik kullanmamış ya da kullandırmamış, bu örgütlerin propagandasını yapmamış olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak şartları aranmaktadır.

Bilgisayar İşletmeni için aranan nitelikler (2 personel sadece TMY olanlar)

Lisans mezunu olmak ve KPSSP3 puan türünden puanı olmak şartları aranmaktadır.

Bilgisayar İşletmeni için aranan nitelikler (1 personel sadece Engelli olanlar)

En az Lise en fazla Lisans mezunu olmak, Kayseri merkez ve belirtilen ilçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Aşçı için aranan nitelikler (3 personel sadece Engelli olanlar)

En az Ortaokul en fazla Lise mezunu olmak, Kayseri merkez ve belirtilen ilçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylar için İŞKUR başvuru numaraları; 00005982533, 00005982799 ve 00005983139’dur.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum