TSK Mümimat Ayırma ve Ayıklama Tesisi Kamu İşçi Alımı

TSK Mümimat Ayırma ve Ayıklama Tesisi Kamu İşçi Alımı

TSK Mümimat Ayırma ve Ayıklama Tesisi Kamu İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 3 kişi olarak açıklandı. Başvurular 23 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir.

Kırıkkale TSK Mümimat Ayırma ve Ayıklama Tesisi Kamu İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 2 kişi Diğer tahmil, tahliye ve ilgili yük taşıma işçisi ve 1 kişi Cephane Islahatçısı toplam 3 kişi olarak istihdam edileceği açıklandı.

KırıkkaleTSK Mümimat Ayırma ve Ayıklama Tesisi Cephane Islahatçısı Kamu İşçi 1 kişi Genel için şartlar: Ortaöğretim mezunu (lise ve dengi) olması, 4857 Sayılı kanun, MBS ve İçişleri Bakanlığı işyerleri toplu iş sözleşmesiyle atama yapılacaktır. Kamu Personeli Seçme Sınavı EKPSS Girmiş Olma şartı var puan belirtilmemiştir. Bu ilana başvuracak adayların kişisel durumu Engelli olanlar başvura bileceklerdir. İş kur iş ilan 00003471090 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 23 Kasım 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

İlana başvuracakların talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Kırıkkale iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Kırıkkale TSK Mümimat Ayırma ve Ayıklama Tesisi Müdürlüğünde istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Engelli olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 23 Kasım 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kırıkkale TSK Mümimat Ayırma ve Ayıklama Tesisi Diğer tahmil, tahliye ve ilgili yük taşıma Kamu İşçi 2 kişi Genel için şartlar: Ortaöğretim mezunu (lise ve dengi) olması, 4857 Sayılı kanun, MBS ve İçişleri Bakanlığı işyerleri toplu iş sözleşmesiyle atama yapılacaktır. Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P94 2014 Girmiş Olma şartı var puan belirtilmemiştir. Bu ilana başvuracak adayların kişisel durumu TMY Terörle Mücadelede Yaralanan terör mağduru olanlar başvura bileceklerdir. İş kur iş ilan 00003470943 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 23 Kasım 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.