TSK Mümimat Ayırma ve Ayıklama Tesisi Müdürlüğü Personel Alımı

TSK Mümimat Ayırma ve Ayıklama Tesisi Müdürlüğü Personel Alımı

TSK Mümimat Ayırma ve Ayıklama Tesisi Müdürlüğü Personel Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 29 Aralık 2016 tarihinde son bulacaktır.

TSK Mümimat Ayırma ve Ayıklama Tesisi Müdürlüğü Personel alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 2 kişi Diğer Tahmil Tahliye ve İlgili Yük Taşıma İşçisi (Genel) olarak istihdam edileceği açıklandı.

Kırıkkale TSK Mümimat Ayırma ve Ayıklama Tesisi Müdürlüğü Personel Alımı için şartlar: Ortaöğretim (lise ve dengi)) mezunu olması, 2016 KPSS P94 sınavına girmiş olması, meslek kolunda çalışmasında sakınca olmadığına dair sağlık kurulu raporu alması, Ağır ve Tehlikeli İşler Yönetmeliğine istinaden, Ağır ve Tehlikeli İşlerde ve Vardiyalı Hizmetlerde çalışmasına mani hali olmamak, bütün evrakların asıl ve fotokopilerini (diploma, adli sicil kaydı, nüfus cüzdanı, fotoğraf, kpss sonuç belgesi, vs) gerekmektedir.

Başvuracak adaylar Terörle Mücadele Kanununun 21 inci maddesinde sayılan terör olaylarının sebep ve tesiri sonucu malul sayılmayacak şekilde yaralananlardan sağlık raporu ve terörle mücadelede yaralandığını gösteren komutanlık yazısı ile durumlarını belgelendirenleri, ifade eder. İnternet üzerinden terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan olarak kayıt yaptırmak isteyenler yukarıda belirtilen belgeleri Kuruma getirerek bu durumlarını onaylatmak zorundadır. Kırıkkale iş ilanalrı kariyer.

Alınacak personeller 4857 Sayılı İş Kanunu, MSB ve İçişleri Bakanlığı İşyerleri için Toplu İş Sözleşmesi ile çalıştırılacaktır. Ayrıca çalışma adresi olarak TSK Mümimat Ayırma ve Ayıklama Tesisis Müdürlüğü Yahşiyan Kırıkkale olarak açıklanmıştır.

Başvuracak adaylar Kırıkkale de istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan 00003518761 numarası ile 29 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.