TUBİTAK 10 Personel Alımı

TUBİTAK 10 Personel Alımı

21 Ekim 2016 Tarihinde Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu tarafından 10 Personel alınacağı duyuruldu. Kuruma yapılacak olan başvurular 11 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir.

TUBİTAK 21 Ekim 2016’ da 10 personel alacağını duyurdu. Lisans mezunu olup KPSS şartı yok.  Diploma notuna göre ve özel şartlara göre alım yapılacak olup son başvuru tarihi 11 Kasım 2016 olarak açıklanmıştır.

Başvuru için: Yükseköğretim kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren, İktisat – İşletme - Siyaset bilimi ve Kamu yönetimi - Uluslararası ilişkiler- Yönetim bilişim sistemleri - Siyaset bilimi ve Uluslararası İlişkiler – Bankacılık - Bankacılık ve finans- Uluslararası ticaret - Uluslararası ticaret ve işletmecilik - Uluslararası ticaret ve finansman - Uluslararası finans - Ekonomi ve finans – Ekonomi - Muhasebe ve finans yönetimi - Sermaye piyasaları – Maliye - Çalışma ekonomisi ve endüstri İlişkileri – Ekonometri – İstatistik - İnsan kaynakları yönetimi Muhasebe veya muhasebe ve Finansal Yönetim bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Bordro ve tahakkuk işlemlerine hakim olmak. Genel Muhasebe Uygulamalarına hakim olmak.İş Kanunu, Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ile Sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Kanunu’na hakim olmak. SGK İşe giriş ve çıkış işlemleri ile SGK e-bildirge işlemleri konusunda bilgi sahibi olmak. Microsoft Office Uygulamalarına hakim olmak.İnsan Kaynakları Yönetimi yazılımlarına veri girişi yapabilecek ve sistemi aktif olarak kullanabilecek durumda olmak. SAP ERP programını kullanabilmek. Özlük ve bordrolama işlemleri konusunda en az 1 yıl deneyim sahibi olmak. Ankara İş İlanları Kariyer.

Başvuru için istenen belgelerin en geç 11 Kasım 2016 saat 17:30’a kadar, Başkanlık Evrak Teslim Bürosuna elden veya posta yolu ile teslim edilmesi gerekmektedir. Evrakın yukarıda verilen sıraya uygun, tek yüze bastırılmış ve birbirlerine zımbalanmadan teslim edilmesi önem arz etmektedir. Son başvuru tarihinden sonra yapılan başvurular ile postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.