Tübitak 17 Personel Alımı 2017

Tübitak 17 Personel Alımı 2017

Tübitak Güvenlik Görevlisi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 17 kişi olarak açıklandı. Başvurular 08 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir.

Başvuracak adaylar Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P93 puan Türünden en az 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Alınacak personeller Kocaeli istihdam edilecek olup 15 kişi Güvenlik Görevlisi ve 2 kişi sekreter olmak üzere toplam 17 kişi alınacağı belirtildi.

Başvuracak adaylar Kocaeli Gebze istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 08 Şubat 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Güvenlik Görevlisi 15 kişi için şartlar: En az Ön Lisans mezunu olması ve KPSS P93 puan türünden 60 puanı olması gerekmektedir. Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kartı sahibi olması, Vardiyalı çalışma ve gece çalışması yapmaya engel bir durumu olmaması ve En az 1(bir)yıl özel güvenlik görevlisi olarak çalışmış olması (Belgelendirmesi istenecektir.) gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003572097 numarası ile İnternetten veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 08 Şubat 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Sekreter 2 kişi için şartlar: En az Ön Lisans Meslek Yüksek Okulu İşletme, İşletme Yönetimi, Büro Yönetimi ve sekreterliği ve Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı olması gerekmektedir. Büro Yönetimi ve Sekreterlik işleri ile ilgili en az 3 yıl deneyim sahibi olmak ve istenilen deneyime sahip olduğunu çalışılan işyeri ile SGK? dan alınacak belgeyle ibraz etmesi, Resmi yazı oluşturma ve yönetimi konusunda yetkin ve tecrübeli olması, iletişim kuvvetli(yazılı-sözlü)olması, Detaylara önem veren, sonuç odaklı çalışması, Raporlama ve zaman yönetimi kabiliyetine sahip olması, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip olması, MS Office programlarına hakim olmak ve İyi derecede on parmak klavye kullanabilmesi gerekmekte. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003568169 numarası ile İnternetten veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 08 Şubat 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum