TÜBİTAK 28 Uzman Yardımcısı Alımı

TÜBİTAK 28 Uzman Yardımcısı Alımı

TÜBİTAK KPSS şartsız personel alımları yapılacak. İlanlara Lisans mezunları başvurabilecek.

Bilgem Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yardımcılığı 8 kişi memur (Uzman Yardımcısı) olarak alım yapacaktır. Bilgem Stratejik Planlama ve Kalite Yönetimi Birimi 8 kişi Uzman ve Uzman Yardımcısı (Memur) alacaktır. Bilgem Teknoloji Transferi ve Sanayileşme Başkan Yardımcılığı 10 kişi AR-GE Personeli alacaktır.

Teknoloji Transferi ve Sanayileşme Başkan Yardımcılığı 10 kişi alımına başvuru şartları şöyle: Elektrik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak. Ankara ve Kocaeli adreslerine istihdam edilecektir.

Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yardımcılığı 8 kişi için şartlar: Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilişim Sistemleri Mühendisliği veya Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden birini bitirmiş olmak. Kocaeli Gebze adresine alım yapılacaktır.

Stratejik Planlama ve Kalite Yönetimi Birimi 8 kişi için şartlar: Elektrik Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Sistem Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, Enformatik, İşletme Mühendisliği, İşletme, İktisat, Maliye, Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri veya Ekonometri bölümlerinden birini bitirmiş olmak. Alınacaklar 17 Ekim 2017 tarihine kadar Kocaeline başvuruyu yapmaları gerek.

İlana başvuruda bulunmak için internet adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir. 17 Ekim 2017 tarihi mesai bitimine kadar başvuru yapmaları gerek.

Başvuracaklardan istenen belgeler: Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir) ve İş Talep formu ile başvuru yapılacaktır. Talep Daimi iş gücü talebi olarak açıklanmıştır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.